Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Arka Koltuklardaki Tavan Aydinlatmasindaki Sorun

M Sait Epçaçan

Soru

Merhaba arkadaslar. Biraz once arabamın iç arka tavandaki ampulünü değiştirdim. Fakat soyle bir sorun oluştu. İsik sadece düğme ortadayken yanıyor. Diger iki konumda isik kapali. Kapıların acik kapalı olmasına da tepki vermiyor.

Konuyla ilgili tecrübesi veya bilgisi olan varsa yardımlarınızı bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 4 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Değiştirmeden önce yanıyormuydu ?

Öyle ise tekrar sökün ve yerine tam oturmuş mu vs kontrol edin. Tecrübeden ziyade kontrol edilmesi lazım uzaktan yardımı zor.

Kolay gelsin

Evet değiştirmeden once çalışıyordu. Tekrar kontrol edeyim. Tesekkurler.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Çok basit aynı zamanda komik bişeymiş. Ben ampulü değiştirirken kuzenim düğmedeki tellerle oynamış çok az da olsa eğilmiş. Böyle olunca temas etmesi gereken yerlere değmiyormuş. Bende durumu bilmeyince kusuru kendimde aradım biyerlerde sigortalar attı galiba diyordum :) bugün kuzenim telle oynadığını söyleyince açtım baktım bir iki denemeden sonra eskisi gibi oldu. Kurcalaya kurcalaya öğreniyoruz işte :) yardımlarınız için teşekkür ederim. İyi forumlar. Hayırlı iftarlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.