Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Çözülemeyen Ses..

Tayfun Aydın

Soru

arkadaşlar merhabalar..focus 3 style 1.6 tdci aracımızda sol arkadan sürekli ses geliyor. egzos sistemi koltuk vb. yerleri kontrol ettik ama halen daha özellikle kasislerde tak tuk ses geliyor çözemedik servis te çözemedi. acaba bu konuda tecrübesi olan arkadaş var mı? cevaplara şimdiden teşekkürler..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 7 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Benimde sol arkadan ses geliyodu tok tok diye aşşağıdan amortisörlerden geliyor sanmıştım servisteki adam 1 -2 tur attı arka koltukları açtı kapattı tekrar denedi yine yaptı bu sefer arka koltukların kapandığında birleştiği demire 1-2 tur bant yapıştırdı boşluk olmuş herhalde dedi.Sonra düzeldi sende bi dene istersen belki ordandır değilse de inş. basit bişeydir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

arkadaşlar merhabalar..focus 3 style 1.6 tdci aracımızda sol arkadan sürekli ses geliyor. egzos sistemi koltuk vb. yerleri kontrol ettik ama halen daha özellikle kasislerde tak tuk ses geliyor çözemedik servis te çözemedi. acaba bu konuda tecrübesi olan arkadaş var mı? cevaplara şimdiden teşekkürler..

benim focus 3 aracımdan da kasislerde sürekli arkadan ses geliyordu ama benim ses gıcırtı şeklindeydi sadece kasislerde tümseklerde geliyordu..Sağ arka tamponun iç kısmından geliyormuş ses, kasislerde falan tamponun sağ arka iç tarafında biryer tampona sürtüyormuştu ve bunun sonucunda gıcırtı takırtı şeklinde bir ses çıkıyordu,usta ilk başta arka koltukların oraya falan bakmıştı sonra arka tamponun sol ve sağ tarafını biraz yumruklamıştı sonra sesi bulmuştu .Sizin araçtan gelen seste böyle birşey olabilir belki başka bir seste olabilir ama denemekte yarar var yinede .Zaten focus 3 lerin tıkırtıısı bitmiyor hiç!!! Şimdi de aracımdan hafif bozuk yollarda teypten tıkırtı geliyor sanki teyp yerine iyi oturmamışta tıkırtı yapıyor gibi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

benim de eski aracım chevrolet aveo sağ arkadan ses geliyordu kasislere, çukara vb. yerlere girdimi tak tak vuruyordu arabaya sanayiye götürdüm süspansiyon kapağı mı ne öyle bişey yerinden çıkmıştı galiba yaptırınca ses kesildi .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.