Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Cmax Aux

Rafet NAS

Soru

Arkadaşlar cmax in teyibinde 2 gündür aux çalışmıyor, flashdisc bozuk herhalde dedim bir başkasını taktım bana mısın demedi. Aux tuşu hiçbir tepki vermezken menüden aux moda geçmeye çalıştığımda ise 2 saniye kadar bekleyip bir önceki menüye dönüyor. Sebebi ne olabilir, birde aracın çakmaklığına bozuk para düştüğü için çakmaklığıın sigortası atmıştı onunla alakası olabilir mi?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 8 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Arkadaşlar cmax in teyibinde 2 gündür aux çalışmıyor, flashdisc bozuk herhalde dedim bir başkasını taktım bana mısın demedi. Aux tuşu hiçbir tepki vermezken menüden aux moda geçmeye çalıştığımda ise 2 saniye kadar bekleyip bir önceki menüye dönüyor. Sebebi ne olabilir, birde aracın çakmaklığına bozuk para düştüğü için çakmaklığıın sigortası atmıştı onunla alakası olabilir mi?

bahşişi az verdiğiniz için bozulmuştur. bozukluk değil de   5-10 atsanız çalışır sanırım. :)

Bazen benim araçta da bu tip karışıklık oluyor. Gelişigüzel kurcalıyorum bazen düzeliyor bazen düzelmiyor. düzelmezse bazen radyo dinliyorum bazen de cd. genellikle dosya formatını tanımazsa bu tip sıkıntıları yaratıyor. bazen iç içe halkalar ve sağa ok şekli olan ekran geliyor? nede olsa elektronik. yakında wv ceo sunun dediği gibi saatte 150 km hızla giderken aracınız geçersiz bir işlem yürüttü, aracınızın zarar görmemesi için motor devre dışı bırakıldı uyarısı görürsek hiç şaşırmayalım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arkadaşlar benim bu arıza için servise uğradım teybi sökmemiz lazım garantiye gidecek 15 günden önce gelmez felan dediler elleri çok doluymuş o gün sökemeyeceklerini söylediler e Konya'da bize 100 km zaten başka bir iş için gitmiştim geçerken uğradım, bu Bluetooth USB aux sesli komut hepsi birden çalışmama olayıyla ilgili teknik bilgi sahibi olan yok mu acaba basit birşeyse bi elektronikçiye baktırmayı düşünüyorum?

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.