Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

2008 Focus Titanium Klima Düğmeleri Silindi

Yusuf D.

Soru

Bu soruda 7 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
30 dakika önce, Çağdaş Kolcuoğlu yazdı:

Şu digital klima göstergeleri üzerindeki soyulmalar için yeni bir teknik geliştirildi mi halen merak ediyorum ? 

Birkaç senedir uygulanan bir teknik var. Adı soft kaplama.Klima,teyp,cam butonları v.b gibi birçok şeyi sıfır alınmış gibi yapıyorlar.Ama ücret konusunda bir fikrim yok.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
2 saat önce, Mehmet Çallı yazdı:

Birkaç senedir uygulanan bir teknik var. Adı soft kaplama.Klima,teyp,cam butonları v.b gibi birçok şeyi sıfır alınmış gibi yapıyorlar.Ama ücret konusunda bir fikrim yok.

Ücret hatrı sayılır bir rakam ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
2 saat önce, Mehmet Çallı yazdı:

Kaplaması kolaydır da, üstündeki işaretler önemli benim için. Ayrıca geceleyin de görünmesi, belli olması gerekiyor o işaretlerin. Şimdi ben arabayı bildiğim için, hangi düğme neyi açıyor, kapatıyor biliyorum. Ama arabayı satsam, o kişi bilemez. Varsa da nerede yapılıyor onu öğrenmek isterim. Benimkiler bayağı bir gitti zaten. Ben bir ara kendim kaplıcaktım ama üstündeki sembolleri yapamayacağım için kalsın dedim böyle. Belki çıkma bulurum takarım diye düşündüm. Orjinal servis fiyatı deli para. Çıkması da 400-500 den aşağı değil. Açıkçası çalışan birşeyi sadece bunun için değiştirmek istemem.

Bu arada dediğiniz şeye baktım. Şanssızlık bu ya, İzmirde şubesi yok. En yakını Bursa'da bana. Fiyat konusunda bilmiyorum nedir.

--0 dakika sonra eklendi--
16 dakika önce, Serkan Karakoca yazdı:

Ücret hatrı sayılır bir rakam ?

Zaten ucuza yapacaklarını sanmıyorum ben de:)

--22 dakika sonra eklendi--

IMG_2512.thumb.JPG.c41241a94f81e9528058999ca100e449.JPG

Dörtlü flaşör, klima üzerindeki soyulmalar ve cam buzu çözme düğmesi, hepsine 300 tl fiyat verdiler. 2 sene garanti verdiler. Bence gayet makul fiyat. Merak edenler için yazmak istedim. 

Çağdaş Kolcuoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
44 dakika önce, Çağdaş Kolcuoğlu yazdı:

Kaplaması kolaydır da, üstündeki işaretler önemli benim için. Ayrıca geceleyin de görünmesi, belli olması gerekiyor o işaretlerin. Şimdi ben arabayı bildiğim için, hangi düğme neyi açıyor, kapatıyor biliyorum. Ama arabayı satsam, o kişi bilemez. Varsa da nerede yapılıyor onu öğrenmek isterim. Benimkiler bayağı bir gitti zaten. Ben bir ara kendim kaplıcaktım ama üstündeki sembolleri yapamayacağım için kalsın dedim böyle. Belki çıkma bulurum takarım diye düşündüm. Orjinal servis fiyatı deli para. Çıkması da 400-500 den aşağı değil. Açıkçası çalışan birşeyi sadece bunun için değiştirmek istemem.

Bu arada dediğiniz şeye baktım. Şanssızlık bu ya, İzmirde şubesi yok. En yakını Bursa'da bana. Fiyat konusunda bilmiyorum nedir.

--0 dakika sonra eklendi--

Zaten ucuza yapacaklarını sanmıyorum ben de:)

--22 dakika sonra eklendi--

IMG_2512.thumb.JPG.c41241a94f81e9528058999ca100e449.JPG

Dörtlü flaşör, klima üzerindeki soyulmalar ve cam buzu çözme düğmesi, hepsine 300 tl fiyat verdiler. 2 sene garanti verdiler. Bence gayet makul fiyat. Merak edenler için yazmak istedim. 

Bahsettiğim kaplamada butonların üzerindeki simgelere varıncaya kadar yapıyorlar.Yani folyo kaplama gibi birşey değil.Ürünün sıfır hali neyse o hale getiriyorlar. Ama  @Serkan Karakoca abininde dediği gibi ücreti bayağı tuzludur sanırım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
1 dakika önce, Mehmet Çallı yazdı:

Bahsettiğim kaplamada butonların üzerindeki simgelere varıncaya kadar yapıyorlar.Yani folyo kaplama gibi birşey değil.Ürünün sıfır hali neyse o hale getiriyorlar. Ama  @Serkan Karakoca abininde dediği gibi ücreti bayağı tuzludur sanırım.

Dediğim gibi 300 tl. Bence çok değil. Normal. Bir tane digital klima almaya kalksan servisten en az 2.000 lira isterler. Dörtlü flaşör için bile iddia ediyorum en az 300 tl derler. Bence 300 tl hiçbirşey değil o kadar işlem için. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
1 saat önce, Çağdaş Kolcuoğlu yazdı:

Dediğim gibi 300 tl. Bence çok değil. Normal. Bir tane digital klima almaya kalksan servisten en az 2.000 lira isterler. Dörtlü flaşör için bile iddia ediyorum en az 300 tl derler. Bence 300 tl hiçbirşey değil o kadar işlem için. 

o paraya çıkma temiz bişey bulunur ?soft kaplamaya gidersenizde ankarada aydoğan usta var selamımı söyleyin yardımcı olur olabildiği kadar ?

Serkan Karakoca tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.