Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Arabam Servisten Gelmiyor Resimli Şekilde Paylaştım

Mülken Burak

Soru

Merhaba arabamda üç adet sorun var bunlar yakıtta su var, motor sistem arızası, hız artırma yavaşlatıldı

şimdi arada sırada arabada bu tür sorunlar yaşıyorum servise götürdüm bir çok şeyi değişti ama nafile arada yine yapıyor ondan sonra aracı sağa çekiyorum kapatıyorum 15-20 dk çalışmıyor işte bu esnada gelen görüntüler şu şekilde;

Kontağı ilk açtığımda 

p0785.jpg

sonra bazı ışıklar sönüyor ve bu şekilde kalıyor

p074q.jpg

araç çalışmıyor kontak çevrilmiyor en fazla bu kadar bazende kapatıp yeniden hemen açılıyor uyarılar gidiyor sizce sorun ne olabilir serviste daha kesin birşey bulamadı bu arada araçta tartarini marka lpg gaz sistemi bulunmaktadır

Mülken Burak tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 10 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Alternator kontrol edildi bişey yok 

Geçmiş olsun ' en gicik olan nedeninin bulunamamasi olsa gerek,insallah en olsa zamanda hallolur'

aynen öyle teşekkürler bıraktık servise aracı inceliceklermiş tamda uzun yola cıkacaktık

Geçmiş olsun...

saol kardeş

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Alternator kontrol edildi bişey yok 

aynen öyle teşekkürler bıraktık servise aracı inceliceklermiş tamda uzun yola cıkacaktık

saol kardeş

kime nasıl hitap edeceğini insanların profiline bir bakarak görebilirsin... kardeş yazdığın insanın profiline bir bak önce daha dikkatli olalım...

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

kime nasıl hitap edeceğini insanların profiline bir bakarak görebilirsin... kardeş yazdığın insanın profiline bir bak önce daha dikkatli olalım...

haklısınız kusura bakmayın abi pek dikkat edemedim

yolcu koltuğu altında bulunan sigorta kutusunun arkasında klipsli soketler var klipsleri açılmış lütfen takar mısınız ...

araç şuan serviste arayıp ilettim konuşma sırasında bana 1-2 yerde hata bulduklarını söylediler

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.