Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Yeni teslim aldığım aracımdaki ufak tefek eksiklikler

cihan ali

Soru

Herkese merhaba,

Forumda daha önce konusunu açtığım aracımı bugün itibariyle teslim aldım. Hatırlatma amaçlı linkini koyduktan sonra eksiklikleri gidermek için tekrar bilginize ihtiyacım olacak.

Araçta kol dayama olmadığını biliyordum; fakat gözlük koymak için ayrılan yerin de boş olduğunu gördüm. İkisine de ihtiyaç duyduğum için ikisini de taktırmayı düşünüyorum. Kol dayama serviste yapılıyor fakat gözlük koyma yeri hakkında bilginiz var mı?

Kol dayama için servisin 200 TL civarı para aldığını öğrendim(satış danışmanından). Dışarıda ise armster marka bir kol dayama var, fiyat olarak daya uygun. Siz hangisini tavsiye edersiniz?

Ürün linki:

http://www.ozenticaret.com.tr/asp/product/1640/Armster-Ford-Focus-2-Kolcak

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

çok cömertmiş sizin servisiniz, bana da park sensörü hediye ettiler:) konsolun değişeceğini sanmıyorum, servis için çok tuzlu olur öyle bir hediye

şöyle bi düşününce park sensörü çokta gerek değil :yeah: gerek olsada daha ucuzada temin edebilirim bu benim için büyük bi rahatlık olacak :) yata yata araç sürmek :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

şöyle bi düşününce park sensörü çokta gerek değil :yeah: gerek olsada daha ucuzada temin edebilirim bu benim için büyük bi rahatlık olacak :) yata yata araç sürmek :D

kabul edeceklerine ihtimal versem ben de kol dayama isterdim ama hiç ihtimal bile vermedim açıkçası:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.