Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Yeni teslim aldığım aracımdaki ufak tefek eksiklikler

cihan ali

Soru

Herkese merhaba,

Forumda daha önce konusunu açtığım aracımı bugün itibariyle teslim aldım. Hatırlatma amaçlı linkini koyduktan sonra eksiklikleri gidermek için tekrar bilginize ihtiyacım olacak.

Araçta kol dayama olmadığını biliyordum; fakat gözlük koymak için ayrılan yerin de boş olduğunu gördüm. İkisine de ihtiyaç duyduğum için ikisini de taktırmayı düşünüyorum. Kol dayama serviste yapılıyor fakat gözlük koyma yeri hakkında bilginiz var mı?

Kol dayama için servisin 200 TL civarı para aldığını öğrendim(satış danışmanından). Dışarıda ise armster marka bir kol dayama var, fiyat olarak daya uygun. Siz hangisini tavsiye edersiniz?

Ürün linki:

http://www.ozenticaret.com.tr/asp/product/1640/Armster-Ford-Focus-2-Kolcak

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Merhaba,

Aracınız Hayırlı olsun tekrardan.Güle güle binersiniz inş.

Servisin verdiği teklifde yine böyle sadece kolçak mı yoksa titanium gibi orta konsol yani vites çevresi felan değişecekmi

işin özeti titanium parçası mı takacaklar ?

Yoksa bu linkte ki gibi bir parça mı ?

Eğer 1.si servis'e eğer 2. ise netten almanızı önerebilirim.

Yine gözlük yeri için çıkmacılardan kazalı araçlardan ucuz yollu bulabilirsiniz belki yada direk servisten temin edebilirsiniz (tuzlu olur biraz ama nekadar bilemiyorum)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Parçayı görmedim ama bana orijinal parça takacaklarını söylediklerinde, sizin sorunuzun aynısını sordum ve öyle olmadığını öğrendim. Perşembe park sensörü için uğradığımda kol dayama almayı düşünüyorum ama armster yeterince kaliteliyse aradaki farkı vermeme gerek yok. Onun hakkında bilgi alıp kararımı ona göre vereyim.

Gözlük kabını çok uçuk fiyat vermezlerse servisten veya başka yerden de olsa en azından kullanılmamış alayım ki yeni arabada çıkma parça sırıtmasın.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yan sanayi üretimler hakkında bilgim yok..

Alan vs varsa ancak yazabilir ama dediğim gibi servis 200 e titanium ürünü takacaksa okey yoksa da servisin takacağına bakın; sonuçta beğenirseniz takacaklar..

Bakmadan okey demeyin.. :)

Gözlük içinde aynen dediğiniz gibi..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Benzinliden dizele geçtiyseniz bu farkı hissederseniz ama çok yakında buna da alışırsınız :)

Ben normalde benzinli sürerim kuzenimde tdci s40 var açıkcası vitesi felan pek düşünmüyorum onu sürerken (uzun soluklu kullandım) :) motor sesine göre değişiyorum..Alışkanlık işte dediğim gibi..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Açıkçası burda rengi gördüğümde hayal kırıklığına uğramıştım, çok mat çok soluk gelmişti resimlerde. Ama gözün gördüğüyle resimdeki o kadar farklıymış ki, resmen bayıldım arabamın rengine.

Yakıt yönünden de beni üzmeyecek gibi görünüyor. Alır almaz 65 km yol yaptım, 8lt/100km ortalama çıktı. Sonra çok geldi gözüme, sıfırlayıp bi 35 km daha yol yaptım 5.7 yaktı, tahminim 6.5 civarı seyredeceği yönünde.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.