Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ilk 15.000 Bakımım

Guest Murat yılmaz

Önerilen Mesajlar

arkadaşlar focus 3 aracıma ilk bakımını yaptırdım bilgi amaçlı yazıyorum yağ filtre grubu standart bakım işçilik dahil 325 tl ye yaptırdım ayrieten aracımı güncelleme varmış güncelleme de yaptılar .teyp teki parazit sorununu söyledim bende şikayet kaydı oluşturdular sökelim gönderelim dediler kabul etmedim .bilginiz olsun.  servis ford başer. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otomatik Mesaj

Bu konu, "Focus GarajıFocus IIIGenel Bilgiler" kategorisinden "Otomobiller HakkındaBakım - Servis & Yedek Parça" kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,

Focus Club Tr Yönetimi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar focus 3 aracıma ilk bakımını yaptırdım bilgi amaçlı yazıyorum yağ filtre grubu standart bakım işçilik dahil 325 tl ye yaptırdım ayrieten aracımı güncelleme varmış güncelleme de yaptılar .teyp teki parazit sorununu söyledim bende şikayet kaydı oluşturdular sökelim gönderelim dediler kabul etmedim .bilginiz olsun.  servis ford başer. 

iyi günlerde kullanın. geçtiğimiz cuma günü bende ilk 15bin bakımımı yaptırdım. ancak fiyat bende farklı. motor yağı, yağ filtresi, hava filtresi, karter tapası değişti. fiyat 258 TL. polen filtresini değiştirmediler. 30 binde bir değişim yapılıyormuş. bana bu durum ilginç geldi. ben her bakımda değiştiriliyor diye biliyordum. servis bana nedense yazılım güncellemesi yok diyor her seferinde. aracım hazıran 2012 üretimi. sizin aracınızın üretim zamanı nedir. benim aracımın özellikleri imzamda mevcut.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

iyi günlerde kullanın. geçtiğimiz cuma günü bende ilk 15bin bakımımı yaptırdım. ancak fiyat bende farklı. motor yağı, yağ filtresi, hava filtresi, karter tapası değişti. fiyat 258 TL. polen filtresini değiştirmediler. 30 binde bir değişim yapılıyormuş. bana bu durum ilginç geldi. ben her bakımda değiştiriliyor diye biliyordum. servis bana nedense yazılım güncellemesi yok diyor her seferinde. aracım hazıran 2012 üretimi. sizin aracınızın üretim zamanı nedir. benim aracımın özellikleri imzamda mevcut.

valla  murat abi ben bi bakalım dedim sagolsunlar kırmadılar benim araç lpg li çekişte düşme kalkışta titreme varmı dediler dedim tam üstüne bastınız ayarladı araba reset attı kendi kendine şimdi fişek gibi oldu maşallah  polene gelince leş gibi olmuştu bizimki neden değiştirmemişler sizinkini anlamadım valla benim birde motoru temizlediler sıfır gibi oldu sprey ile

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Polen filtresinin kirlenmesi kullanıma bağlı.Tozlu ortamlarda havalandırma çalıştırılırsa erkenden dolar.Polen filtresinin ebatları Focus2 ler ile aşağı yukarı aynı.arada 1-2 mm farkı var. F2 deki gibi gaz pedalı tarafında değil,sağ tarafta.Kolayca değişiliyor.Benim polen filtrem 10.000 km de bir doluyor kendim değişiyorum sanayiden kaliteli karbonlu filtre ile.Fiyatıda servistekilerin yarısı 15 tl :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

evet polen filtresi kolay yerde 2008 titanyum vardı bende onu sökmek uğraştırıyordu baya.  hatta servisteki ustam benim tanıdık 30.000 bakımda fren balataları değişecek burda artı kdv ile 385 tl falan dedi sen gelirken beni ara dısarıdan aynı balataları 120 liraya al burda çaktırmadan takarım ben dedi bilginize arkadaşlar

hayırlı olsun kardeşim. güle güle ve kazasız belasız kullanman dileğimle...

teşekkürler abi

Murat yılmaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.