Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Aux Girişi Hakkında

metin gercek

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

Ekrandan aux düğmesine basıyorum ses tanımla çıkıyor.direk USB içine giriş yok.acaba USB sen şarkı dinleme olmuyor mu

USB de klasör açtım metin diye ama metin klasör çıkmıyor

Lütfen aşağıya eklediğim yazıyı dikkatli inceleyiniz :)

post-1-0-86103800-1368960800_thumb.png

post-1-0-18427600-1368960932_thumb.png

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yakup bey ben gene bir şey anlamadım.aux girişine USB takınaca niye klasörleri göstermiyor.

Öncelikle usb'nin formatı FAT olmalı kitapçığınız öyle diyor. Kontrol edermisiniz ?

Nasıl?

Usb'yi bilgisayara bağlayın,bilgisayarıma tıklayın usb'nin üzerinde sağ tıklayıp özelliklerine girin o bölümde format yazar. Eğer FAT değilse içindekilerinin yedeğini bilgisayara atın sonra tekrar sağ tıklayın usb simgesine ve hızlı biçimlendir şeklinde bir satırı bulun tıklayın o bölümde istenilen format yerinde FAT'ı seçin sonra tamam deyin ardından bilgisayardaki yedeklerinizi ve müziklerinizi usb'ye kopyalayın.Sonra aracınızda deneyin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Sonylerde ekrana USB çıkana kadar AUX tuşuna basmak gerekir.

Çünkü 3 tane AUX girişi vardır.

Analog ses

USB

BT ses

Siz bir defa basıp bırakıyorsunuz. Bir daha basın tuşa.

Özer Öztürk tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

aux girişine ne bağlıyorsunuz. aux girişi usb gibi çalışmazdı, sanırım hala çalışmaz. yani aux girişine bağladığınız cihaz ne ise müziğide o cihazdan açarsınız. ama usb belleğe klasörler yaratırsınız, şarkılar atarsınız. müzik sisteminin ekranından usb belleğin içini gezerek istediğiniz klasördeki istediğiniz şarkıyı açabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Beyler formatı değiştirip fat yaptım .klasör yaratıp mp3leri o klasörlere attım.olmadı gene.bir yanlışlık var ama anlamadım

Teyb'i usb fonsiyonuna çektiniz değil mi ? 

Aux demek usb demek değil. Özer Bey'in mesajına dikkat ayrıca her FlashDisk Çalışır diye şart yok. Uyumsuz,arızalı olabilir. Yukarıya eklediğim 2 metni dikkatli inceleyiniz. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Beyler formatı değiştirip fat yaptım .klasör yaratıp mp3leri o klasörlere attım.olmadı gene.bir yanlışlık var ama anlamadım

USB seçilene kadar AUX tuşuna basılacak. Ayrıca her flashdisk uyumlu olmayabilir. Ben özellikle küçük olsun diye bir tane almıştım. Sağlıklı çalışmayınca yenisini almak zorunda kaldım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

USB çalıştığına emin olun, bazı U3 yazılımlı USB okumayabiliyor.

basit bir USB de onlarca mp3 var sorunsuz ve oldukça hızlı okuyor.

Size bende çalışan USB gönderebilirim dilerseniz,

İyi akşamlar...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Servise gittim flash belleği değiştirin yeni aldım formatını değiştirmeden bilgisayardan direkt USB ye atın dediler.onuda yaptım USB tanımıyor.ne yapmam gerekir.bu yeni aldığım USB formatını fat32 yapmam gerekir mi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Servise gittim flash belleği değiştirin yeni aldım formatını değiştirmeden bilgisayardan direkt USB ye atın dediler.onuda yaptım USB tanımıyor.ne yapmam gerekir.bu yeni aldığım USB formatını fat32 yapmam gerekir mi

Evet, en başından beri dediğimiz buydu zaten :) deneyin lütfen. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.