Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yakalayabildiğimiz Oto Km'leri

Bekir B.

Önerilen Mesajlar

Aynı durumdayım... Her çektiğimde Bekir abi geliyor aklıma sonra ya unutuyorum ya üşeniyorum :kıhkıh:

Hahaha, ben de cekerken aklima Bekir Abi geliyor...

Tam bende son bir yıldır kulaklarım niye böyle çınlamaya başladı , bir hekime gideyim diyordum. ..:):):)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi günlük kaç km yol yapıyorsun ?
Arabayı aldigim gunden bu yana yani 760 gundur ortalama 60.5 km yol yapiyormusum. Ki yapiyorum. Kullanmadigim gunlerin acisini da uzun yolda cikartiyorum iste. Pazartesi gunu Ankara ya gittim ve akşam geri geldim. Sali gunu aksam tekrar gittim geri geldim. Tabu ekstra bir durumdu ama arada bu sekilde cikiyoruz. Mesela bir yildir arkadaslarla Ordu ya ve Antalya ya gidecegiz nasip olmadi. Bir baslarsak ardini getiririz ama baslamak lazim. Tabi bu gezmelerin faturasi serviste bana cikiyor ama olsun.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arabayı aldigim gunden bu yana yani 760 gundur ortalama 60.5 km yol yapiyormusum. Ki yapiyorum. Kullanmadigim gunlerin acisini da uzun yolda cikartiyorum iste. Pazartesi gunu Ankara ya gittim ve akşam geri geldim. Sali gunu aksam tekrar gittim geri geldim. Tabu ekstra bir durumdu ama arada bu sekilde cikiyoruz. Mesela bir yildir arkadaslarla Ordu ya ve Antalya ya gidecegiz nasip olmadi. Bir baslarsak ardini getiririz ama baslamak lazim. Tabi bu gezmelerin faturasi serviste bana cikiyor ama olsun.

Valla iyimiş abi Allah kaza bela vermesin :)

Bende bi hesapladım da bizimki de günlük 76 km ye denk geliyormuş

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.