Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Akçay dan İstanbul Eminönü ne Nasıl Giderim??

Guest Tolga KARACA

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar selamlar.

Bu pazartesi ailecek İstanbul daki Eminönü Cankurtaran Öğretmenevi ne gideceğiz aksilik olmazsa. Acaba Akçay dan;

1- Çanakkale - Eceabat - Keşan - Tekirdağ üzerinden mi gitsem..

Yoksa

2- Bursa - Nilüfer - Yalova - İzmit ten mi gitsem?

1. seçenekte güzergah manzaralı ve rahat oluyor, 2. seçenek hakkında pek tecrübem yok, ne diyorsunuz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim gittiğim yol mu oluyor bu 2. yol..

Bursa Balıkesir Edremit diye geliyoruz..

Benim kuzen ilk yoldan gidiyor evi çünkü avrupa yakasında hatta en ucunda.

Bizde anadoludayız o yüzden 2 den gidiyoruz..

Yalova'dan deniz otobüsü ile tertemiz karşıya geçebilirsin...Topçular -Eskihisar diye geçer

Not:Konuyu tatil bölümüne taşıdım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yalova'dan Eskihisar-Topçular hattından ayrıyeten Pendik'e de feribot var.

Biraz daha pahalı ama direk pendik sahilyoluna çıkıyor.

Hem de feribotta inip denizde ilerlerken çayınızı içmek çok keyifli oluyor. 40 dakika civarı sürüyor deniz yolculuğu..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Pendikten Eminönüne geçmek için onca trafik eziyetini çekmeye ne gerek var ki

Bursa-Yenikapı feribotundada aynı keyif var. Hem ayrıca Yenikapı-Eminönü ile Bursa-Yalova Eskihisar-Eminönü yada Pendik-Eminönü arası baya bir yakıt farkı var..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence de en mantıklısı Yalova'dan feribotla Yenikapı'ya geçmen. Yenikapı'dan Eminönü çok yakın zaten 10 km. yok sanırım aralarında.

Keyif olsun virajlı boş yollarda dersen ilk yolu tercih et. Ama aracın benzinli bu sefer kardeşim hemide turbolusundan :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yeni Kapı bursa nın fiyatını biliyorsunuz değil mi :kıhkıh: 2 kişi 1 çocuk yaklaşık 150 tl...

Topçular Eskihisar en uygunu hemde tolga abi araç sürmek için muh. geliyordur ist'e :testere: ondan kısalmasın yol

Yalova-Yenikapı dedim ben Yakup. Oranın fiyatı ucuz kişi başı 15 di sanırım. Araç ne kadar onu bilmiyorum. Ama dediğim gibi zevk için ise dediğin güzergah daha iyi :ban:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Zevk işte..Her yolu seçen oluyor..Hiçbiri boş değil :kıhkıh:

Kaç defa gittim hepsiyle adam sıkılıyor denizde tolga abi yolda gitmeyi seven biridir ki zaten o da 2 seçenekte deniz yolundan bahsetmemiş sonuçta bi haber değil bunlardan.

Çanakkale yolu bence de daha hoş olacaktır..Sırf kara yolu ise tabi.Hiç gitmedim ama kuzen hep iyidir diyordu..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

E5 trafiği adama zevk vermez.Üstelik birde köprü geçecek.

Ya bandırma-yenikapı için bilet al mis gibi rahat rahat git, yada çanakkale tekirdağ üzerinden git.

Burada bahsedilen bütün güzargahları denedim ben, tavsiyem bunlardır, iyi yolculuklar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.