Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus My Touch

Ozan Atacan

Soru

arkadaşlar ben çok merak ediyorum focusun bu dokunmatik ekranlı navigasyonu serisi türkiyeye geldi mi ? ....ya da bunun satışları ya da monte edilmesi yapılıyor mu ?...(kaçak , elden takılma vs istemiyorum...bayiler ya da yetkili servisler bu işe başladı mı ) uzun süredir girmedim foruma ama türkiyeye 2013 ocakta falan geleceği söyleniyordu..saygılar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 10 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

tşkler bilginize..peki bu sistem sunulursa biz sonradan taktırabilir miyiz acaba...tahmini maliyeti ne olur...arabamızla tam uyumlu olurmu?

Yetkili servisin orijinal ürünü sonradan takma isteği zayıf olur, kabul ederlerse de söyleyecekleri fiyat fazla olur, bence böyle...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
tşk ederim....gerek yok o zaman.....navigasyon için telefona devam o halde..:)
Navi için sadece o opsiyok yok. 5.0 inç mevcut. Onu siz bile temin edebilirsiniz. Bilgi için Focus 3 genel ve modifiye başlıkları lütfen
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

tşkler bilginize..peki bu sistem sunulursa biz sonradan taktırabilir miyiz acaba...tahmini maliyeti ne olur...arabamızla tam uyumlu olurmu?

Sync var mı araçta. Varsa %80 kolay uyum sağlantırlar yok ise sistemi değişmeleri dahilinde herşey olur. Fiyat verebilene helal olsun. Ben orada yokum. En az 2000 çok iyimser bu rakamım

bende titanyum tecno var. 4,2" ekranlarım mevcut. navili sisteme geçiş için gereken mnaliyetin 3400 TL (gerekli donanım değişikliği) + 450 TL (harita için kart) olduğunu söylediler. 8" dokunmatik ekranlı sistemin fiyatının 5-6 binlerden aşağı olacağını sanmam. ama focus 3 kasasının bitimine doğru ucuzlayabilir belki. çakma ürünlerde de bazı özellikler devre dışı kaldığından onlarda düşünülmeli. Orijinalinin yerini tutmuyor hiçbirisi. Ama oda çok tuzlu malesef...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yanlış bilgi veriyorsunuz.

Navigasyon sistemi Sony ile sunulmakta yani Sony tek alınabiliyor.Navigasyon için ekran değişiyor vs vs bunun ücreti harita dahil 2.700TL

Smart paketi buna dahil edip fiyat yazmak hatalı.

MyFordTouch sistemi gelince fiyatını öğreneceğiz 5000 6000 olmayacağı kesin. 3500 felan olur..Bunlar araç alırken verdiğiniz fiyatlar..Sonradan takmak paha biçilemez... Bilginize..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.