Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focusclubtr.com Yeni Hali İle 2 Yaşında! 3000 Kişilik Dev Ailemiz!

Önerilen Mesajlar

Nice 3000'ler yerine akıllı içerik sağlayan 30'u tercih ederim

Abi 3000'lerden kastımın ne olduğu belli değil mi, yoksa her şeye ayrı parantez mi açmak lazım? :D .Ama şu an için forum sayısı bu kadar, her 3000 akıllı içerik sağlayan 30'u da getirir 50'yi de.. ;)

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi 3000'lerden kastımın ne olduğu belli değil mi,

Seni sürekli konu mankeni gibi kullandığım için kusura bakma, yoksa şüphesiz yazdığım sana eleştiri değil...

Ben niteliği nicelikten fazla önemsiyorum sanırım...

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Seni sürekli konu mankeni gibi kullandığım için kusura bakma, yoksa şüphesiz yazdığım sana eleştiri değil...

Ben niteliği nicelikten fazla önemsiyorum sanırım...

Cem Abi, kusur musur yok ,bilakis ben ona samimiyet diyorum. :) Aynı fikirdeyiz sanırım, yalnız konu başlığı 30 kişiye değilde 3000 kişiye ulaşıldığı için açılınca bende o şekilde bir kutlama yaptım.Her zaman senden gelen fikir ve yorumların  benim ve de eminim ki tüm forum üyeleri için büyük bir önemi vardır.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...

Aranızda yeni olmama rağmen gördüğüm en seviyeli araç forumu diyebilirim.Sitenin yapısı görseli de çok güzel.Bir dahaki kutlamayı reel hayatta pasta keserek yapsak fena olmaz :)  Emeği geçen herkese teşekkürler..

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.