Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Yol Bilgisayarı Açılmıyor!

Ömer Türkşanlı

Soru

Herkese merhaba.Bu akşam işten çıkmadan kontak takılı ve I modunda iken yol bilgisayarının üstündeki düğmelerden birine(hangisi hatırlmaıyorum) ve uzun-kısa kolunda bulunan YB düğmesine basılı tuttuğumda farkettim ki On yazmakta.Dedim ki bunun Off' u da vardır.Evet varmış ve hala var:) Tekrar On konumuna getiremedim.Forumda da araştırdım ama bulamadım.Ayrıca YB de ortalama yakıtı sıfırlayamıyorum bir türlü zaten onu sıfırlayacağım diye geldi başıma gelenler...Yardım lütfen.Saygılar. Bu arada araç F1 2002 Ghia.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 5 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Forum konusunda gereken cevap verilmiş zaten.

Konuya gelince; klavuza baktınız mı?

Herkesin başına gelecek birşey değil niye kurcalasın insan durup dururken.

Kılavuza baktım bir kaç Ford çalışanıyla görüştüm (galiba çok bilgili değiller kabul etmeliyim) netten araştırdım yok yok bilen yok maalesef.İnsan niye kapatır ki konusuna gelince inan Yakup bilerek yapmadım zaten yanlışlıkla olan bi hadise,neyse yine de sağolun cevap verdiğiniz için.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.