Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ön Kol Dayama Taktırdım

Önerilen Mesajlar

• 5 ay sonra...

güzel durmuş deri kısmı tekrar tekrar kaplanabilir basit bir işlem 15-20 dakika gibi bir sürede kullanışlı gözüküyor ama zamanla nekadar esniyeceğini ve çıkaracağı akustik sesleri izlemek lazım bir arkadaşıma da ısrarla tavsiye etmeme rağmen 300 tl verip konsolu titaniumlarla değiştirmek istediğini beyan etti eğer ilerde konsol taktırma gibi bir durum sözkonusu olursa benimle irtibata geçersiniz güle güle kullanın

emir bey elinizde konsol var sanırım.ben de 2007 trend aracıma engin beyin taktırdığından iki sene önce taktırmıştım.Ama şimdi tutmuyor ve esniyor.Hatta biraz bozuk yollarda ses de yapıyor.O yüzden orjinal konsol ve kol dayamasını çıkma arıyorum.Sizin elinizdeki konsol kol dayamalı ise ve 2007 focuslara da olabilecek gibi ise talibim.Sizden cevap bekliyorum teşekkür ederim...

emrullah aslan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

emir bey elinizde konsol var sanırım.ben de 2007 trend aracıma engin beyin taktırdığından iki sene önce taktırmıştım.Ama şimdi tutmuyor ve esniyor.Hatta biraz bozuk yollarda ses de yapıyor.O yüzden orjinal konsol ve kol dayamasını çıkma arıyorum.Sizin elinizdeki konsol kol dayamalı ise ve 2007 focuslara da olabilecek gibi ise talibim.Sizden cevap bekliyorum teşekkür ederim...
maalesef Emrullah bey bendeki kol dayamasız konsoldur orjinaldir ilgilenirseniz iletişime geçebiliriz 
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

maalesef Emrullah bey bendeki kol dayamasız konsoldur orjinaldir ilgilenirseniz iletişime geçebiliriz 

çok teşekkürler ancak ben de kol dayamalı arıyorum.Ankara ve İstanbuldaki çıkmacılarla telefonla irtibata geçicem galiba

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hayırlı olsun güle güle kullan fiyatı nedir nerden aldın ben buşekilde olanını bulamadım

hamdı bey fıyatı 60 tl taktırdım aksesuarcı arkadasım toptancısından sıparıs verdı ıstersenız getıttırebılırım mamaktayım ben.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

450 tl ye istanbul aksaraydan temin edebiliyorum bilgilerinize @emrullah aslan

teşekkür ederim emir bey en azından bendekini alıp o şekil olabilse hem bendeki konsol değerlenmiş olur hem de fiyat biraz daha çekilmiş olabilirdi.Biraz zaman geçsin düşüneyim ben sizinle irtibat kurarım.İlgi ve alakanıza gerçekten çok teşekkür ederim...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

teşekkür ederim emir bey en azından bendekini alıp o şekil olabilse hem bendeki konsol değerlenmiş olur hem de fiyat biraz daha çekilmiş olabilirdi.Biraz zaman geçsin düşüneyim ben sizinle irtibat kurarım.İlgi ve alakanıza gerçekten çok teşekkür ederim...

rica ederim emrullah bey dilediğiniz zaman konsol için bana ulaşabilirsiniz hatta sizin elinizdeki konsolu değerlendirecek biri olursa bende gereken iletişimi sizinle kurmaya çalışacağım esen kalın...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...
  • 5 ay sonra...

Arkadaşlar müsade ederseniz konuyu tekrar hortlatmak istiyorum.Öncelikle forumdaşlarıma ve ford ailesine saygı,sevgi ve selamlarımı iletmek isterim.

Daha önceden çıkma orjinal kol dayamalı orta konsol düşündüğümü söylemiştim.Hatta sağolsun Emir Bey bu konuda ilgilenmişti.Geçen de Ankara'dan 250 Lira gibi bir ücrete buldum.Ancak renk sanırım Bej renk.Telefonla konuştuğumuzdan gözümle görmedim.Benim aracın içi koyu gri.Adam diyor ki boyatabilirsin.Ancak boyatma işi nasıl olur açıkcası biraz tereddütteyim.Boya sonradan atma falan yapar mı.Açıkcası orjinal çıkma 250 liraya oldukça uygun geldi bana.

Başka bir yerde de 600 lira diyorlar dı 550 ye bırakıyorlar ama onun rengini falan sormadım.

Arkadaşlar sizden boyama işinin sağlıklı olup olmayacağı konusunda fikirlerinizi bekliyorum.Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Arkadaşlar müsade ederseniz konuyu tekrar hortlatmak istiyorum.Öncelikle forumdaşlarıma ve ford ailesine saygı,sevgi ve selamlarımı iletmek isterim.

Daha önceden çıkma orjinal kol dayamalı orta konsol düşündüğümü söylemiştim.Hatta sağolsun Emir Bey bu konuda ilgilenmişti.Geçen de Ankara'dan 250 Lira gibi bir ücrete buldum.Ancak renk sanırım Bej renk.Telefonla konuştuğumuzdan gözümle görmedim.Benim aracın içi koyu gri.Adam diyor ki boyatabilirsin.Ancak boyatma işi nasıl olur açıkcası biraz tereddütteyim.Boya sonradan atma falan yapar mı.Açıkcası orjinal çıkma 250 liraya oldukça uygun geldi bana.

Başka bir yerde de 600 lira diyorlar dı 550 ye bırakıyorlar ama onun rengini falan sormadım.

Arkadaşlar sizden boyama işinin sağlıklı olup olmayacağı konusunda fikirlerinizi bekliyorum.Saygılarımla.

nihayet orta konsolu değiştirdim arkadaşlar.Titanyum orta konsolu taktırdım.Kolçaklı Orta Konsol+el freni körüğü+vites kolu+vites kolu körüğü+nikelaj 350 liraya aldım.70 lira da takmaya verdim (biraz zahmetli oldu).bana 420 ye patladı.Resimlerini çektim ama atamıyorum....

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

nihayet orta konsolu değiştirdim arkadaşlar.Titanyum orta konsolu taktırdım.Kolçaklı Orta Konsol+el freni körüğü+vites kolu+vites kolu körüğü+nikelaj 350 liraya aldım.70 lira da takmaya verdim (biraz zahmetli oldu).bana 420 ye patladı.Resimlerini çektim ama atamıyorum....

http://www.focusclubtr.com/topic/5669-imgur-ile-resim-eklemek-anlat%C4%B1m/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.