Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus Iii Radyatör Fani İle Alakali Uyari

Murat Öztürk

Soru

2012 FOCUS TDCI 1,6 115 PS  Aracımla sabah erken saatlede istanbul da hava sıcaklığı (4 derce) yaklaşık 60 km yol yaptım ve otoparka aracı çektiğimde radyatör fanı 2. kademede çalışıyor ve araçtan ısınmış metal kokusu gibi birşey geliyor. Doğal olarak hemen hararet seviyesine baktım normal gözüküyor. Eve çıktım 10 dk sonra geldim fan hala çalışıyor. aracı tekrar çalıştırdın bir süre sonra fan durdu . Servise bilgi verdim konu ile alakalı. Baktılar birşey göremediler. Herzaman ki gibi tekrar yaparsa bakarız dediler. Servis çalışanı Fan motorunda bir modülden bahsetti . Arıza yapabiliyormuş.Aklınızda bulunsun. arkadaşlar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 2 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Fanın motor durduktan sonra bir süre çalışması bilindik bir urum, ama kış günü ve 10 dakika normal değil.

Elektronik aksam ve kontrol arttıkça böyle ne idüğü belirsiz arızaların artması doğal.

Benim de geçen gün "hava yastığı arızası, servise gidin" mesajı çıktı.

Uğradım baktılar bilgisayara bağlayıp, ya gösterge tablosu ya da hava yastığı modülü değişimi bildiriyor dediler, vaktim olmadığı için erteledim, kendiliğinden geçti uyarı bir süre sonra...

Ekleme: Engin'in aşağıda bahsettiği durum olabilir gerçekten, bir ara yazışmıştık, DPF kendini temizliyor olabilir. 

Cem Boneval tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.