Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Ateşleme Sistemi

Mehmet Söker

Soru

Bu soruda 6 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Sevgili kardeşim aracının bakımsızlıktan kaynaklanan her sorunu için ayrı ayrı başlık da açsan bunlar servise gitmeden düzelmeyecek, onun için lütfen artık aracını servise götür.

Yazılabilecekler yazıldı. Yaptır kurtul...

Ve de bence artık sorman gereken tek soru var Ankara'da güvenilir ve hesaplı bir Ford servisi tanıyor musunuz?

Haydi Ankara'lı arkadaşlar bir el atın...

Cem Boneval tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Sevgili kardeşim aracının bakımsızlıktan kaynaklanan her sorunu için ayrı ayrı başlık da açsan bunlar servise gitmeden düzelmeyecek, onun için lütfen artık aracını servise götür.

Yazılabilecekler yazıldı. Yaptır kurtul...

Ve de bence artık sorman gereken tek soru var Ankara'da güvenilir ve hesaplı bir Ford servisi tanıyor musunuz?

Haydi Ankara'lı arkadaşlar bir el atın...

abi bu cevabınla utandırdın beni servise tabiki gidip  yaptıracağım ama hangi arızayı neden yaptığını yada bir parçanın işlevini yerine getiremediği zaman araçta ne gibi arızalar meydana gelebileceğini sen ve senin gibi abi ve arkadaşlarımın bilgisi sayesinde öğrensem fena mı olur bu sayede bende birilerine yardımım dokunur. ama sen kızıyorsan bir daha soru sormam burda :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

ama sen kızıyorsan bir daha soru sormam burda

Kızmam söz konusu değil elbette, ancak bu tarz arıza belirtilerine bol miktarda varsayımsal cevap alman ve kafanın daha fazla karışması olasılığı çok yüksek.

Ayrıca bir dizi sorunu olan bir aracı daha uzun süre kullanmaya devam etmek de bana pek doğru görünmüyor ve ben de kendimce yardımcı olmaya çalışıyorum...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Kızmam söz konusu değil elbette, ancak bu tarz arıza belirtilerine bol miktarda varsayımsal cevap alman ve kafanın daha fazla karışması olasılığı çok yüksek.

Ayrıca bir dizi sorunu olan bir aracı daha uzun süre kullanmaya devam etmek de bana pek doğru görünmüyor ve ben de kendimce yardımcı olmaya çalışıyorum...

abi arabanın aslında öyle aman aman ağır arızaları yok ufak tefek en babası 200 e halolacak şeyler memur adamız ha deyince araba değiştiremiyoruz:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.