Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Aras Kargo'da Şok!

Önerilen Mesajlar

Daha önce MNG'de kaybolan kargoyu anlatmıştım. Bir de görüntü ekleyeim. Şube aynı şube, gizli kamera görüntülerinden anlaşıldığı üzere; kargolara kendi mallarıymış gibi davranıyorlar. O kadar sistematikler ki, kargonun kaybolması mı ? 

Murat Kav. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
1 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Sürat kargo sürat kargo sürat kargo... Her zamanki gibi adresi ve teslim şubeyi yanlış girmeyi beceriyorlar... Diyecek bir şey bulamıyorum gerçekten israf bu şirket.

Sırf bu yüzden n11"den birşey almaya korkar oldum. Her kargoda yanlış şube, sonra doğru şubeye sabah 9 da gelince şubede bekletme klasik artık. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Tuncay A. yazdı:

Sırf bu yüzden n11"den birşey almaya korkar oldum. Her kargoda yanlış şube, sonra doğru şubeye sabah 9 da gelince şubede bekletme klasik artık. 

Benim de N11, süratla çalıştıklarını görünce mecbur kalınca alıyorum sadece ? Daha önce N11'de kayıtlı dahi olmayan ama bunların hafızasındaki adrese yollamışlardı ki acil almam gerekiyordu o zaman. Müşteri hizmetlerine şikayet edince, yollayan şube çalışanı beni aradı onunla da kavga etmiştim adam benim suçum değil deyip duruyordu ben de N11 size onlarda kayıtlı olmayan adresi nasıl verecek ki diyordum velhasıl paketin üstündeki n11 adresi doğruydu. O olay sonrası "benim tüm adreslerimi silin sizden" diye kaç kere söyledim, şimdi kontrol ediyorum takipten **** ile adres gözüküyor malum onlar da yanlış ve alakasız şubeye yönlendirmişler ? Allah bilir nereye gidecek. Yarın gelmeyeceği kesin ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Benim de N11, süratla çalıştıklarını görünce mecbur kalınca alıyorum sadece ? Daha önce N11'de kayıtlı dahi olmayan ama bunların hafızasındaki adrese yollamışlardı ki acil almam gerekiyordu o zaman. Müşteri hizmetlerine şikayet edince, yollayan şube çalışanı beni aradı onunla da kavga etmiştim adam benim suçum değil deyip duruyordu ben de N11 size onlarda kayıtlı olmayan adresi nasıl verecek ki diyordum velhasıl paketin üstündeki n11 adresi doğruydu. O olay sonrası "benim tüm adreslerimi silin sizden" diye kaç kere söyledim, şimdi kontrol ediyorum takipten **** ile adres gözüküyor malum onlar da yanlış ve alakasız şubeye yönlendirmişler ? Allah bilir nereye gidecek. Yarın gelmeyeceği kesin ? 

Kesin gelmez yarın sabah şubeye geldi sms'i gelir. Sonrada transfer e geçer. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

13 saat önce, Tuncay A. yazdı:

Kesin gelmez yarın sabah şubeye geldi sms'i gelir. Sonrada transfer e geçer. 

Gittim kendim aldım ? N11'deki satıcıda sorun yok adam çıkartmış kağıtı koymuş kutuya. Bunlar adresi girmiş ancak alt satır olarak, üst adres ise hiç alakam olmayan bir yer. Sonuçta bugün gelmeyecekti boşuna beklemeyim dedim aldım. Şubede durumu konuştuk, herkes aynı durumda size de olmuş yapacak bir şey yok dedi, ne diyorsun abi ne mantık bu dedim falan filan. Açın benim adreslerimi ne varsa silin bu cep telefonuna kayıtlı yine ne varsa silin dedim madem hata yapıyorsunuz vs onu biz yapamıyoruz mail atmamız lazım dedi, iyi madem at dedim ayrıldım. Manyak bunlar ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.