Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 İlk Bakım Bilgileri

Eser Ekinci

Soru

aracımın ilk bakımını yaptırdım hayırlısıyla.

yapılan işlemler: 

*5w30 motor yağı FMY marka(orjinal ürünmüş ama ilk defa duydum)

*yağ filtresi

*hava filtresi

*1 litre antifriz (kırmızı)

*1 litre şanzıman yağı

fren balataları kontrolü, süspansiyon kontrolü, fren ve direksiyon hidrolikleri kontrolü, iç-dış yıkama :)

bana çıkarılan fiyat kdv dahil 181 TL işçilik hariç.

fiyat dengeli ama bazı sorularıma yanıt alamadığım için biraz buruk kaldım. örneğin aracıma aksesuar kataloğunda belirtilen kapı eşiklerinin maliyeti ve mümkünse altına mavi led uygulaması, yazılım güncellemesi ile sync yüklemesi, araç harekete geçince 4 kapının kilitlenmesi meselesi(bu konuda aracın yazılımı test edildi, yüklü programlar ve donanım listesine göre şu anda hiçbir focus 3 için ilgili modül bulunmadığı belirtildi.), renkli yol bilgisayarı ekranının maliyeti gibi konular askıda kaldı. ötesinide ben sormadım. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Valla ben arabayi 2011 ekim ayinda aldim auan 12300 km de daha bakima hic gitmedim 15000 olsun diye bekliyom :-) yanlismi yapiyorum acaba... Hatta ocak ayindda garantiden parca degisti hic bisey diyen olmadi :-))

yanlış yapıyorsunuz. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.