Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Ford Focus 3 Orjinal Koltuk Kılıfı

Zekeriya AK

Soru

Bu soruda 10 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
Yakup Bey ;

Ben servis ile görüştüm 1.500 tl dedi. internette araştırdım fazla bir şey bulamadım . Nerelerde bulabilirim ?

Kazalı arabadan ama öyle ucuz olmaz en az 500 lira alırlar tek koltuktan... Trabzondan da bulmak zor açıkcası

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yanmış bölümün resmini burada paylaşsanız daha farklı fikirler ortaya çıkar,

Tamir ettirmek istemiyorum demişsiniz ama AutoKing gibi yerler sigara yanığı, ufak tefek döşeme yırtıklarını oldukça iyi şekilde onarabiliyorlar. Bence şansınızı bir deneyin. Belki hiç masraf bile etmezsiniz. Trabzonda Autoking ya da benzeri uygulama yapan yerler illaki vardır. Gösterin, bence kaybedeceğiniz bir şey yok. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Yanmış bölümün resmini burada paylaşsanız daha farklı fikirler ortaya çıkar,

Tamir ettirmek istemiyorum demişsiniz ama AutoKing gibi yerler sigara yanığı, ufak tefek döşeme yırtıklarını oldukça iyi şekilde onarabiliyorlar. Bence şansınızı bir deneyin. Belki hiç masraf bile etmezsiniz. Trabzonda Autoking ya da benzeri uygulama yapan yerler illaki vardır. Gösterin, bence kaybedeceğiniz bir şey yok. 

autoking kesin çözüm bence de. adamlar yaptıkları işe 2 yıl garanti vererek çalışıyorlar. olmayacak bir işe de girmiyorlar zaten... yeni kılıf bence gereksiz masraf.

Murat Arık tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.