Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Buğu Problemi

Engin Günfer

Soru

Bu soruda 10 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
daha plakası bile takılmamış olan sıfır f3 sis farlarında ve normal farlarda bugu problemi ne yapalirim ?

Plakası takılmadıysa servistedir araba, onlara sormadınız mı ? 

Ayrıca buğu olması arızalı olduğu anlamına gelmiyor kimi zaman. Kontrol edilmesini isteyin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
:)plaka yok ve evde ...arıza değil ancak bi hava alıyoki 4 farda bugu yapıyor 1 tanesi yapsa tamam dicem ama hepsi yapıyo ve ilerde bu bugular farların içerisinde leke yapıyo

Yapacak tek şey rahatsızlık sonunda buğulu haldeyken en yakın servis'e danışmak.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Cep telefonundan bağlandığım icin araç bilgilerinizi göremiyorum. Bu olay benimde basima geldi. Bir kac konu başlığı altında söyledim. Ön farlar değişti ve sorun aynen devam ediyor. Tabi sizin sorun farkli olabilir .Benden ki X paket zenon farlar hala bugulu bugulu :)

Mehmet S. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bu yaygın bir durum, nemli ortamda far içleri buğu yapıyor.

Herkeste değil ama çok kişide var.

Farları açınca buğu kururken ince lekeler de yapabiliyor.

Servis yakınma olursa garantiden değişim yapıyor ama yeni takıldığında da aynı sorun olmayacak diye bir güvemce yok.

Niye kimisi yapıyor kimisinde olmuyor onu da çözemedim daha...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

aynı sıkıntı ne yazık ki bende de mevcut..servisle görüştüm iş kaydı açtılar resimleri ben çekmiştim buğulu olarak fakat ford merkez beenim çektiklerimi kabul etmedi ve servisin çekmesini istedi..şuanda vakit bulup aracı götüremiyorum servise fakat o buğu olmayacak yani normaldir fln durumlarını kabul etmiyorum!!ilk başlarda önemli değil gibi olsada ileride iç kısımda yosunlar sararmalar olduğunda pişman olmak istemiyorum :) ayrıca benim için önemli değil ben çok sabırlıyım buğu sorunu yapmayan farı bulana kadar değişime devam :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
aynı sıkıntı ne yazık ki bende de mevcut..servisle görüştüm iş kaydı açtılar resimleri ben çekmiştim buğulu olarak fakat ford merkez beenim çektiklerimi kabul etmedi ve servisin çekmesini istedi..şuanda vakit bulup aracı götüremiyorum servise fakat o buğu olmayacak yani normaldir fln durumlarını kabul etmiyorum!!ilk başlarda önemli değil gibi olsada ileride iç kısımda yosunlar sararmalar olduğunda pişman olmak istemiyorum :) ayrıca benim için önemli değil ben çok sabırlıyım buğu sorunu yapmayan farı bulana kadar değişime devam :)
Ben degisim sonrasi sorun devam ettigini görünce dış aksam garantisi 2 yıl diye gerekirse ( far içlerinde solma sararma falan gerçekleşmiş ise ) garanti bitmeden tekrar servis kapılarına dayanacağım :) Ama siz bir çözüm bulup paylaşırsanız süreç değişir. Sonucu paylaşırsanız bizim icin de faydalı olacaktır. Mehmet S. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.