Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Focus ST

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Abicim ben ST lerin ön panjur görüntsüne bayıldım, aston martin cakması faln diyolar ama bence bi harika,bu panjura benzeyen bişeyi fiesta da kullandılar acaba f3 lerde kullanacaklarmı yada bu panjur f3 e uydurulabilirmi...?

Eger f3'e bu panjur uyuyorsa satılık 2009 1.6 TDCI mk2,5 var, aracımı satıp 1.6 ecoboost 182 ps alıcam..

Takasta olur :kıhkıh:  :kıhkıh:  

Abiler yok mu bilgisi olan

İbrahim Maslak tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abicim ben ST lerin ön panjur görüntsüne bayıldım, aston martin cakması faln diyolar ama bence bi harika,bu panjura benzeyen bişeyi fiesta da kullandılar acaba f3 lerde kullanacaklarmı yada bu panjur f3 e uydurulabilirmi...?

Eger f3'e bu panjur uyuyorsa satılık 2009 1.6 TDCI mk2,5 var, aracımı satıp 1.6 ecoboost 182 ps alıcam..

Takasta olur :kıhkıh::kıhkıh:

Tahminimce ve sitede gördüğüm F3,5 testlerinde ön taraf dediğiniz gibi olucak :) bence makyajlı F3 ü bekleyin ama onda 1.6 ecoboost seçeneği olur mu ülkemizde emin değilim

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Takasta olur :kıhkıh:  :kıhkıh:  

Zahid'in de dediği gibi f3 makyajlı kasalar yüksek ihtimal dediğiniz tarzda gelecekler sabredip onlardan alabilirsiniz ki f3'te olan eksiklikler ve hatalarda düzeltilmiş olur diye tahmin ediyorum daha tatmin edici bir araç olur ozamanda. Yalnız şu var 1.6 ecoboost'un yerine 1.5 ecoboost gelecek söylentileri vardı bir ara ne alemde onu bilmiyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Websitemizde tüm bilgiler mevcut.Lütfen biraz siteyi okuyun, gezin.

Yanlış biryerde birşey sormadım umarım sitede arattım ama bulamadım yakup bey ;

Tahminimce ve sitede gördüğüm F3,5 testlerinde ön taraf dediğiniz gibi olucak :) bence makyajlı F3 ü bekleyin ama onda 1.6 ecoboost seçeneği olur mu ülkemizde emin değilim

Zahid'in de dediği gibi f3 makyajlı kasalar yüksek ihtimal dediğiniz tarzda gelecekler sabredip onlardan alabilirsiniz ki f3'te olan eksiklikler ve hatalarda düzeltilmiş olur diye tahmin ediyorum daha tatmin edici bir araç olur ozamanda. Yalnız şu var 1.6 ecoboost'un yerine 1.5 ecoboost gelecek söylentileri vardı bir ara ne alemde onu bilmiyorum.

Verdiğiniz bilgilerden dolayı teşekkür ederim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Makyajlısı satılır belki umudu ile..

5 yıldızı çakmışlar..

http://www.autoexpress.co.uk/ford/focus/20534/st-hatchback

Artılar

+Güçlü motor

+Sınıfında lider yol tutuş

+Fiyat

Eksiler

-Sert Sürüş

-Küçük bagaj

-Yüksek emisyon (CO2)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.