Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Aracı Teslim Almaya Gittiğimde

Eyüp Gökmen

Soru

Herkese Merhabalar ; 

Perşembe günü nasip olursa yeni aracımızı almaya gideceğiz. Arabayı alırken dikkat etmemiz gerekenler nelerdir ? Araba ile bize verilmesi gereken şeyler nelerdir (paspas, ilk yardım çantası dışında) ? Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

allah allah size 3 üne birden 15o tl verirken bana sadece boya koruma 200 tl istediler.bende izmir otokoç tan alıcam aracı....

allah allah size 3 üne birden 15o tl verirken bana sadece boya koruma 200 tl istediler.bende izmir otokoç tan alıcam aracı....

Yapacakları işin çok ahım şahım bir şey olacağını sanmıyorum ama genede cidden arada büyük fiyat farkı var nasıl iş bende anlamadım.

Teslim alırken yanında mutlaka verilmesi gerekenler:

1. Paspas (halı veya kauçuk, siz ikisini de talep edin)

2. İlkyardım çantası

3. Depo ağzı için huni

4. Kullanıcı kılavuzu

Bunun dışında dikkat edilmesi gerekenler:

1. Boya kalitesi (genel görünüm yanında ölçüm için ısrarcı olmaya çalışın)

2. Genel işçilik kusurları, yeni üretimlerde sorun yoksa da, kapılar, kaput, bagaj kapağı vb yerlerdeki birleşme çizgileri, dikiz aynası tavan bağlantısı, HB'lerde bagaj kapağı kauçuk takoz başları, akü kapağı (son ikisi showrromda fazla kalmış araçlarda yerinde olmayabiliyor)

3. Mutlaka lastik havalarını 31 psi'ye düşürtün ve bunu gözünüzle görün, ya da sonradan kendiniz yapın

Boya korumaya gelince 150 TL'ye yapacakları boyaya basit bir cila, koltuklara ve motora basit bir su itici sprey sıkmadan öteye geçmez.

Bu konudaki düşüncelerim: 

Çok teşekkür ederim dediklerinizi not aldım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.