Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Çeşitli Cydia Eklentileri ve Source'lar

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Çıkmış, bunu kullanacaksın ama untethered değil, telefon kapanınca pc ile açabilirsin sadece

http://www.mediafire...44afm5mbebkb4vy

Jb olsa da Cydia çalışmıyormuş şu haliyle. Onun güncellenmesi gerek. O da zaman alır.

appsync çalışıyor. direk sourcedan doğru dosyaları atınca kuruldu :) installousta yüklendi ama çalışıyormu denemedim. bide iapcracker yüklerim şimdilik yeter :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yükledim oyunlarda birşey açılmadı neye yariyordu. ?

Abi ekstra icerik almaya yarıyor mesela temple run da altın almak istiyorsun 0.99 dolar yazıyor basıyorsun ücretsiz alıyor.

Not: eğer onay penceresi çıkarsa olmamış paralı alicak demektir.

Uygulama kapanırsa yada kilitlenirse desteklemiyor demektir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Oyunlarda misal altın alacaksın misal para kazancaksın;ona basınca direk yüklüyor.. öncelikle sbsetting'den aktif etmek gerekiyor.

Default olarak aktif değilmi? Ben kullanmıyorum sbsettings vs sürekli aktif.

Bu arada appsync patladı :S

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Default olarak aktif değilmi? Ben kullanmıyorum sbsettings vs sürekli aktif.

Bu arada appsync patladı :S

Default aktif olabilir ama emin değilim ilk işim sbsetting olduğu için hep öyle kullandım. Appsync crackli uygulamaların itunes ile senkronizasyonu için var..önceden olup sonradan patlamasını anlamadım.

Buarada bu iletileri ilgili yere alıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Default aktif olabilir ama emin değilim ilk işim sbsetting olduğu için hep öyle kullandım. Appsync crackli uygulamaların itunes ile senkronizasyonu için var..önceden olup sonradan patlamasını anlamadım.

Buarada bu iletileri ilgili yere alıyorum.

Bende anlamadım :) yüklemiştim itunestan yükledim crackli uygulamaları sonra installoustan update yapayım dedim olmadı itunestan atayım dedim yine olmadı appsynci tekrar kurdum yine olmadı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İos 6 için olanı çıktı mı acaba ? 5+'ı yüklüyorsun elbetteki..varsa bir sorun uyumsuzdur abi, bekleyeceksin mecbur.

Tabi 5 için olanı kurdum mecburen. Betalar için çalışıyor yazmışlar. Ama gm için bisey yoktu gündüz. Neyse zaten sansa çalışıp kurdu suankileri acelem kalmadı :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.