Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ipad Mini Araç Entegrasyonu

Önerilen Mesajlar

Merhaba Arkadaşlar aşağıdahi video'da ipad miniyi çok güzel bi şekilde entegre etmişler bi çerçeve hazırlayıp bunu bizim focus 3'lere yapabilsek ford my touch'a bile gerek yok bence hem igo ile nevgasyonu düzgün kullanılabilir 3g ile yada wifi paylaşımı ile internete de bağlanır hemde bluetooth ile müzik sistemini yada farklı bi şekilde araça bağantı yapılabilirse sanırım tek sorun araç içi özellikler kullanılamaz park sensoru sesli komut, direksiyon kontrolu vs.. Sizin düşünceleriniz nedir bu konuda ben şuan bi ipad mini sipariş ettim abd'den gelicek olan kuzenime şuan için ön konsola tutturucam bi şekilde umarım bu aparat yakın zamanda çıkar

Bu Video'da etkileyici ;

iPad Mini Boyutları; Yükseklik: 7.87 inç (200 mm) Genişlik: 5.3 inç (134,7 mm) Derinlik: 0.28 inç (7.2 mm) Ağırlık: 0,68 £ (308 g)

Ali Rıza Arık tarafından düzenlendi
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Asrın bulusu olur Altindaki lightining girisle araca baglanir birde guzel bi appLe arac ici ozellikler cakistirilabilir neden olmasin ? Aslinda Apple otomobil sirketleriyle calişsa ya. Bak suan gozumde canland

sen bu proje ile apple 'a git :) yeni CEO sabri Özer :claps:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Asrın bulusu olur :)

Altindaki lightining girisle araca baglanir birde guzel bi appLe arac ici ozellikler cakistirilabilir neden olmasin ? Aslinda Apple otomobil sirketleriyle calişsa ya. Bak suan gozumde canlandi

Valla aynı şeyi bende düşündüm sony felan filan hikaye olur..

Ali Rıza Arık tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

zaten zamanı gelince yapılacaktır , ama adamlar yaptıkları ürünler daha piyasaya sürülmeden sıralar oluşturularak peynir ekmek gibi satılıyor ... Bu yüzden yeni sektör arayışına girmezler ... Daha nekadar büyüyebilirki ,

Ancak işte yıllar sorna biraz değer kaybetmeye başlayında ozaman , bütün araç içleri , evlerde tv gibi birçok alana el atarlar , ama şuanda zaten işler tıkırında ...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

zaten zamanı gelince yapılacaktır , ama adamlar yaptıkları ürünler daha piyasaya sürülmeden sıralar oluşturularak peynir ekmek gibi satılıyor ... Bu yüzden yeni sektör arayışına girmezler ... Daha nekadar büyüyebilirki ,

Ancak işte yıllar sorna biraz değer kaybetmeye başlayında ozaman , bütün araç içleri , evlerde tv gibi birçok alana el atarlar , ama şuanda zaten işler tıkırında ...

Aynen öyle şimdilik bize yan sanayide böyle bi çerçeve yapsalar yeter focus 2'ler içinde efsane olur

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

valla çok şahane fikir, sanki böyle birşeyi görmüştüm ben forumda, yanlış hatırlamıyorsam çakma nav, dvd vs. sistemlerden bi tanesi padlerden birini yan çevirmiş koymuş gibiydi. hatta böyle kartal falan vardı tam anımsayamasamda çok güzel bir düşünce...:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 yıl sonra...

Konuyu hortlatıyorum :) 2. videodaki adamların çok enteresan işleri var. Burada görünce aklıma geldi. Ford Edge'in konsoluna mıknatıslı bir aparat yapıyor hem konsola tutunuyor hem tableti tutuyor. Orijinalliği de bozmamış. Müthiş olmuş. Keşke böyle parçalar piyasada olsa.

Semih O. tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.