Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Logitech Driving Force Gt

Önerilen Mesajlar

Malum oyun need for speed most wanted ın piyasaya düşmesi ile birlikte kendime bu direksiyon kumandasını almayı düşünüyorum aranızda bunu kullanmış arkadaşlar var ise tavsiye ederlermi yada başka bir ürün önerirlermi diyerekten bir sorayım didim :)

http://www.logitech.com/tr-tr/gaming/wheels/driving-force-gt

Birde videosunu koyayım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ferhat hatırlatma bana.. SDinirim depreşiyor.

PS3ü ilk aldığımda bu direksiyon Vatanda 125lere kadar inmişyti salak gibi almamıştım. Sonra birden üretilmiyor falan dendi ve 300lere çıktı fiyatı. Şimdi 125e alıp 2 yıl kullananlar 160-170e satıyor.

Aha ah

GT5 oynuyorsan kesin al..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ferhat bende force gt var çok memnunum grand trismoda eşsiz bir sürüş deneyimi katıyor insana grand trismo biraz sabır isteyen ve gerçek profesyonel beceri gerektiren bir oyun direksyonun yola verdiği tepkiler çok güzel güçlü araba kullanma imkanı sağlıyor resmen

aynı konsol tdu test drive ultimate 2 de de çok güzel performans gösteren yarı simülasyon yarış oyunudur edindiğin need for speed serisi grafik tasarımı açısından özellik göstermekte olan oyunlardır tavsiye ettiğim bu iki oyun bu konsolda gerçeğe çok yakın değerler sunan bir deneyim kazandırıyor.insana ben debriyajlı düzeneği ilk seçenekten 3 kat pahallı olduğu için tercih etmemiştim ama her ikiside çok başarılı oyun konsolları

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

direk bundan al , valla evde oyunu

Alırım tabi ama bana kalıcak bir yerde bulmanız lazım e malum onu alırsam hanım evden atacağı için beni :)

Bu videodaki kumanda 800 ile 1000 tl arası fiyatı olan bir canavar.

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ferhat hatırlatma bana.. SDinirim depreşiyor.

PS3ü ilk aldığımda bu direksiyon Vatanda 125lere kadar inmişyti salak gibi almamıştım. Sonra birden üretilmiyor falan dendi ve 300lere çıktı fiyatı. Şimdi 125e alıp 2 yıl kullananlar 160-170e satıyor.

Aha ah

GT5 oynuyorsan kesin al..

Bende zamanında dediğin fiyatken almayıp senin gibi pişman olanlar gurubundanım malesef :)

Ben pc için alıyorum ama bir nevi geleceğe yatırımda olucak ps4 için :) Sonuçta xbox pc ve playstation uyumlu.

Need for speed most wanted yüklü bilgisayarımda ama açıp oynamıyorum bu direksiyon setini almadan oynamıycam ne o öyle klavyeden bi sağ tuş bi sol tuş :)

insana ben debriyajlı düzeneği ilk seçenekten 3 kat pahallı olduğu için tercih etmemiştim ama her ikiside çok başarılı oyun konsolları

Diymi ama ben bizim burdaki izkar ford serviste bir similasyon var vakit geçirmek için yapmışlar orada oynamıştım o debriyajlı set ile tek kelimeyle muhteşem ötesi bir alet.Ama çok pahalı :( ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Alırım tabi ama bana kalıcak bir yerde bulmanız lazım e malum onu alırsam hanım evden atacağı için beni Bu videodaki kumanda 800 ile 1000 tl arası fiyatı olan bir canavar.

hocam 2005 yılında kadıköyden 400 tl ye almıştım logitech g25'i ... Pahalılandıysa bilemicem :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

imkanınız varsa G27 alın derim

İmkanım olsa hemen alırdım hatta 500 tl ye kadar yine alırım ama en uygun fiyatı 800 900 tl lerde geziyor malesef.Kalitesi ve hissini biliyorum ama çok pahalı malesef.Bu arada çok adı geçiyor şu oyununda gameplay videosunu paylaşayım.(Focus st siz olanı)

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.