Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus3 4.2" Ekran

Guest mustafa badem

Soru

Arkadaşlar hepinize meraba bugün 4.2 lik renkli ekran taktım ancak aracımdaki sesli komut ve aux girişi çalışmadı yarın arabayı servise götürecegim sürüm kontürolü yapılması için eger sizinde bi fikriniz varsa yazabilirmisinz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 8 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Arkadaşlar hepinize meraba bugün 4.2 lik renkli ekran taktım ancak aracımdaki sesli komut ve aux girişi çalışmadı yarın arabayı servise götürecegim sürüm kontürolü yapılması için eger sizinde bi fikriniz varsa yazabilirmisinz

Merhaba bu benim ekranım orjinal arabanın üzerinde gelen soketinde bir problem olmasın yada aldığınız ekran defolu olabilir

fhq6k.jpg

fhq7j.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

sizinki fabrikasyon çıkışı oldugundan sıkıntı güncellemeleri fln yapılmıştır. forumda bi arkadaş da sonradan takmış böyle bi sıkıntı yaşamış güncelleme fln yapılması lazım diyor ama sizde biliyosunuzki servise gittimizde f3 dahil teknoloji konusunda yardımcı olabilecek bir ustaya rastlamdım.ama bu ekranı söküp eski ekranı takıcam 5.0" gelmesini bekliyecegim gibi gözüküyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

sizinki fabrikasyon çıkışı oldugundan sıkıntı güncellemeleri fln yapılmıştır. forumda bi arkadaş da sonradan takmış böyle bi sıkıntı yaşamış güncelleme fln yapılması lazım diyor ama sizde biliyosunuzki servise gittimizde f3 dahil teknoloji konusunda yardımcı olabilecek bir ustaya rastlamdım.ama bu ekranı söküp eski ekranı takıcam 5.0" gelmesini bekliyecegim gibi gözüküyor

Servis olarak tan otoyu öneririm daha ben güncelleme var yükleyin demeden adamlar gösterge panelinizin yazılımının güncellenmesi gerekiyor

dedi ve güncellediler. Bu arada güncelleme işlemi 1 saat sürüyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Kim takmış ve sorun yaşamış? Ben hatırlamıyorum böyle bir şey?

Güncelleme ile alakalı olduğunu sanmıyorum; aldığınız ekranın girişlerinde bir arıza var sanırım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

bora bey takmış ve aynı sıkıntıyı yaşamış ama dediniz gibi ekrandada sıkıntı olabilir

Mustafa Bey ben takmadım ama takan arkadaşlardan aynı sıkıntıyı yaşadıklarını duydum..Onlarda yeni takmışlar 2 gün önce..servise gidip soracaklardı ama sonucu alamadım...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.