Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Beyaz Eşya Önerileriniz.

Önerilen Mesajlar

merhaba arkadaşlar,

allah nasip ederse 3-5 ay sonra evleniyor olacağım, artık eşyaları almanın zamanı geldi diye düşünerek araştırmalarıma başladım bu bağlamda sizlerde evlerinizde kullandığınız eşyalardan edinmiş olduğunuz tecrübelerden yararlanmak isterim.

özetle;

bütçem 6500-7000 TL civarında bu para ile ( Buzdolabı, Çamaşır, Bulaşık makinesi, ankastre fırın ve yine ankastre mikrodalga fırın ) almak istiyorum.

O kadar çok marka ve söylenti var ki inanın kafam allak bullak oldu, sizce hangi markayı tercih etmem daha sağlıklı olur tabi beyaz eşya biraz da şans işi ama yinede markanın büyük etken olduğunu düşünmekteyim.

benim aklımda olan Samsung var nasıldır sizce?

vestel puzzle diye bir buzdolabı var biz çok beğendik ama markadan yana teretdük içerisindeyiz, sizce vestel alınımı ?

ilgi ve alakanız için şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup,

aynen bende senin gibi tv yi samsung alıyor olacağım fakat onu düğünden 10 gün önce falan almayı planlıyorum malum televizyonlar diğer beyaz eşyalara göre daha hızlı gelişip yeni modelleri çıkıyor ayrıca fiyatlarıda bu paralellikte düşmekte onun için vaktim var alacağım zaman aklımda olacak tv modelleri ilede görüşlerinizi yeniden alıyor olacağım.

teşekkürler

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

basit makineler alın bence...yok şu kadar programlıymış yok böyle yıkıyormuş..ne kadar teknolojik o kadar arıza :)

Yaş kaç ? Yaşlı gördüm seni :D

Çamaşır makinası full otomatik lcd ekranlı no problem full keyif full rahatlık... Miss

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yaş kaç ? Yaşlı gördüm seni :D

Çamaşır makinası full otomatik lcd ekranlı no problem full keyif full rahatlık... Miss

çamaşırını bulaşığını koyarsın yıkar kurular işte...daha teferruata gerek yok :)

aslında en sık kullanan kişilere sormak lazım..yani kadınlara :)

30 a geldik la bu arada :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

.Artık her firmanın ürünlerinin kalitesi birbirine çok yakın.Hiçbirinin arasında öyle çok fazla farklar yok.Bence bu durumda servis ağını ve ve fiyatını göz önünde bulundurmalısınız.Hangisi bütçenize uygunsa onu alın.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

basit makineler alın bence...yok şu kadar programlıymış yok böyle yıkıyormuş..ne kadar teknolojik o kadar arıza

proğramların benim için bir önemi yok benim için önemli olan marka kalitesi hangi marka olmalı?

samsung? sıemens? bosch? vestel gibi gibi? bu markalar nasıldır verilen paraya değer mi yoksa sürekli sorun çıkartır mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

çamaşırını bulaşığını koyarsın yıkar kurular işte...daha teferruata gerek yok :)

aslında en sık kullanan kişilere sormak lazım..yani kadınlara :)

30 a geldik la bu arada :)

Sen hiç kullanmadığın için :D böyle konuşuyorsun bir ayarı ezberlemene gerek yok beyinli olduğunda.. saatini şunu bunu görüyorsun işini gücünü ona göre yapıyorsun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Beyaz eşyada Vestel den uzak durun derim. Benim beyaz eşyada tercihim Bosch 7. yılı 3-4 defa şehirler arası yolculuk yaptı çok şükür hiçbir sıkıntı yok. Siemens ve Profilo da tercih edilebilir. Neticede aynı aileden. Sadece cüzi farklar mevcut ama genelde fiyatları birbirine yakın. Alacaksanız peşin almanızı tavsiye ederim çokça indirim alırsınız emin olun. Bu arada şimdiden hayırlı olsun Allah mesud bahtiyar etsin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sadece cüzi farklar mevcut ama genelde fiyatları birbirine yakın. Alacaksanız peşin almanızı tavsiye ederim çokça indirim alırsınız emin olun. Bu arada şimdiden hayırlı olsun Allah mesud bahtiyar etsin.

aynen dediğiniz gibi bende nakit verip hepsini almayı planlıyorum bir miktar indirim olacağını sizin gibi düşünüyorum.

vestelle ilgili uzak durun söyelemlerini daha öncede duymuştum o yüzden için çok rahat değil markaya karşı fakat 7 yılda garanti veriyor...

samsung için düşünceleriniz nedir özellikle çamaşır makinesi konusunda.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aynen dediğiniz gibi bende nakit verip hepsini almayı planlıyorum bir miktar indirim olacağını sizin gibi düşünüyorum.

vestelle ilgili uzak durun söyelemlerini daha öncede duymuştum o yüzden için çok rahat değil markaya karşı fakat 7 yılda garanti veriyor...

samsung için düşünceleriniz nedir özellikle çamaşır makinesi konusunda.

-Bosch için de geçerli bu 7 yıl garanti olayı. Ben de öyle misalen.

-Samsung Çamaşır makinesi nasıl? --> Modeline göre değişir. Aklınızda hangi model varsa karşılaştırmalarını yapın. Hem fiyat hem kullanışlıkık. Hem kurutma hem buharlı yıkamalı olanları var mesela samsungun hangi modeldi hatırlamıyorum ama çok pahalı olduğundan alamamıştım aynısından geçenlerde bi arkadaş almış adam çok memnun. Ama ne derece gerekli ona siz karar verin . Para sıkıntı olmaz diyorsanız tabii ki

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.