Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Arkadan Çarpmak Yasaktır Sticker I Aranıyor :)

ferhat tezcan

Önerilen Mesajlar

Arabamı aldığımdan bu yana 3. tampon vukuatını yaşadım.Nedir bu milletin benim arabanın tamponuyla derdi.İlkinde hatırlarsanız vurdular ama hasar olmadı 2.cide komşum çıkarken sürttü bu son vukuattada tam dururken arkadan biraz şiddetli vurdular.Çok bir şey yok tampon boyanacak ve alt karlık değişecek vuran tarafın sigortasından karşılanacak masraf ama ben bundan sonra önlem olsun diye arkadan vurmak kesinlikle yasaktır diye bir sticker takmayı düşünüyorum. :) :)

20121016113457.jpg

Buda vurduğu an ki dikkat ederseniz burada bir göçük görünüyor tamponda fakat üstteki fotoğrafı çektiğimde yani dükkana geldiğimde o göçük kendi kendine düzelmişti :)

20121016105823.jpg

Yeni telefonumla ilk çektiğim resimler bunlar oldu nasip işte :) Ki zaten telefon kartımı küçültmek için bayiye uğradığım sırada tam dururken oldu olay :)

Karşı tarafın sigortası ödüyor masrafı Allahtan ama bir kaç gün benim araba deyim yerindeyse kıçsız kaldı arka tampon komple çıkartılıp tamire yollandı.Tampon boyanacak alt karlık ise değişecek

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ferhat abi büyük geçmiş olsun
Geçmiş olsun, Allah beterinden korusun....
Allah beterinden saklasın abi.

Herkeze teşekkürler Rabbim beterinden korusun ufak ufak kulağımızdan çekiyor işte dünya malının üstüne bu kadar düşme diye :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otomatik Mesaj

Bu konu, "Focus GarajıFocus IIIGenel Bilgiler" kategorisinden "Ortak Alan - Sosyal Otomobil Sohbetleri" kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Arabam focus 3 diye araç genel bilgi kısmında başlık açılmaz lütfen düşünüp başlık açalım. :yeah:

Saygılarımızla,

Focus Club Tr Yönetimi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.