Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Için Navigasyon & Müzik Sistemi

Önerilen Mesajlar

Hadi bakalim alda guzel bi inceleme yaz bize abi :)

Birde bisi sorucam herkese fordun orjinal olan SYNC niye dusunmuyorsunuz ? Cok pahali olmasindan mi ? Bulunamamasindan mi ?

sabri sync tam anlamıyla 2 yılı bulur Türkiye'de şuankilerde bir eksiklik var ya kablo yok ne bilim tam olsa alırdım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Iyi hoşta mesela suanki teypde yapabildiklerimi yapabilecekmiyim mesela park sensorleri ekranda cikacakmi telefon kullanimi rahat mi sesli komut calisiyormu falan filan aslinda subwoofer cikisi varmis iyi olur Ferhat abiyle bizim icin :D

Bu ara ben kotayı doldurdum note 2 aldım üstünede bunu alırsam karı beni kesin boşar.Siz alın takın duruma göre bende seneye alırım. :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benimde kafamda o ya bimeksde 1.899mus sen laca aldin memnunmusun

Bende bimeksten aldım ama o fiyat internet fiyatı mağazadan alınca üstüne 100 lira daha koyuyorlar.Ben bunu manisaya telefonu almaya giittiğimde öğrendim sonrasında boş dönmek istemedim bi 100 lira daha bayıldım malesef.Telefon nasıl soruna verebilecek yeterli bir cevabım yok muhteşem dün tüm gün elimden düşürmediğim halde gece yatarken şarjım yüzde 15 lerdeydi ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende bimeksten aldım ama o fiyat internet fiyatı mağazadan alınca üstüne 100 lira daha koyuyorlar.Ben bunu manisaya telefonu almaya giittiğimde öğrendim sonrasında boş dönmek istemedim bi 100 lira daha bayıldım malesef.Telefon nasıl soruna verebilecek yeterli bir cevabım yok muhteşem dün tüm gün elimden düşürmediğim halde gece yatarken şarjım yüzde 15 lerdeydi

Bende onu sorucaktim 3.100 mah pil var 3.300de olabilir benim telefon oglen geberiyor foruma gir cik whatsapp derken.

Cok begeniyodum bide pili iyiyse arabami bir kenara koyup ona yogunlasabilirim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende onu sorucaktim 3.100 mah pil var

3100 lük bir pil var acayip yeterli.En sevindiğim şey artık yanımda şarj aletimi taşımıyorum. :)

Akşama kadar yoğun kullandım akşam şarjım yüzde 15 teydi ki önceki telefonumda 6 saat falan bitiriyordum..

Şu an shadowgun ı yüklüyorum note 2 kullanıcılarına beleş :)

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3100 lük bir pil var acayip yeterli.En sevindiğim şey artık yanımda şarj aletimi taşımıyorum. :)

Akşama kadar yoğun kullandım akşam şarjım yüzde 15 teydi ki önceki telefonumda 6 saat falan bitiriyordum..

Şu an shadowgun ı yüklüyorum note 2 kullanıcılarına beleş :)

Canim cekti ya :) gule gule kullan abi.

Benin boyum 1.92 elimde normalden buyuk alisilabilir bir buyuklugumu var ? Mesaj yazmak falan zormu ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.