Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ofis Yazıcı&fotokopi Makinası Tavsiyesi

Guest Özcan B.

Önerilen Mesajlar

Arkadaslar çalıştığım kuruma yazıcı ve fotokopi makinası özelliği olan bir cihaz almakla görevlendirildim:).Baskı hızı iyi olan,veri yazabilen ve fotokopi çekebilen,özellikle de kartuş sıkıntısı olmayan bir cihaz arıyorum.En büyük sıkıntı kartuşlu ürünlerin kartuşu bittikten sonra dolum olmaması yada sağlıklı bir dolum olmaması...bu tür ürünlerde yeni kartuş almak gerekiyor ki çoğu zaman kartuş parası yazıcı fiyatına yaklaşıyor.Bana istediğim türde bir cihaz tavsiyesi yapabilecek arkadaş var mı,renkli yazması da gerekmiyor siyah yeterli

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaslar çalıştığım kuruma yazıcı ve fotokopi makinası özelliği olan bir cihaz almakla görevlendirildim:).Baskı hızı iyi olan,veri yazabilen ve fotokopi çekebilen,özellikle de kartuş sıkıntısı olmayan bir cihaz arıyorum.En büyük sıkıntı kartuşlu ürünlerin kartuşu bittikten sonra dolum olmaması yada sağlıklı bir dolum olmaması...bu tür ürünlerde yeni kartuş almak gerekiyor ki çoğu zaman kartuş parası yazıcı fiyatına yaklaşıyor.Bana istediğim türde bir cihaz tavsiyesi yapabilecek arkadaş var mı,renkli yazması da gerekmiyor siyah yeterli
samsung scx 4521 f çok memnunum ben
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tavsiyede bulunacağımdan değil ama tavsiyede bulunacak arkadaşlara yardımcı olması açısından soruyorum:

Ofis olarak tabir ettiğiniz yerin yazıcı-fotokopi kapasitesi nedir? Yani almayı düşündüğünüz yazıcıdan günlük ne kadar çıktı alacaksınız? Çünkü bunların çıktı sayısı/yıl şeklinde ömürleri var diye biliyorum. Büyük kapasiteli bir yazıcı mı yoksa orta sınıf mı lazım?

ama tavsiyem, en iyi çözüm için, canon, xerox gibi bu işi iyi yapan firma yetkilileri ile bağlantıya geçmeniz..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tavsiyede bulunacağımdan değil ama tavsiyede bulunacak arkadaşlara yardımcı olması açısından soruyorum:

Ofis olarak tabir ettiğiniz yerin yazıcı-fotokopi kapasitesi nedir? Yani almayı düşündüğünüz yazıcıdan günlük ne kadar çıktı alacaksınız? Çünkü bunların çıktı sayısı/yıl şeklinde ömürleri var diye biliyorum. Büyük kapasiteli bir yazıcı mı yoksa orta sınıf mı lazım?

ama tavsiyem, en iyi çözüm için, canon, xerox gibi bu işi iyi yapan firma yetkilileri ile bağlantıya geçmeniz..

Alperenim iyiki tavsiyede bulunmamışsın... :P :P :öp:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

samsung scx 4521 f çok memnunum ben

F değil de FN bulabilirsen ağ üzerinden Wireelessle heryerden yazdırabiliyorsun, ben FN samsung kullanıyorum, kartuşun çipini tırnak makasıyla kesip yazıcıya bir program atıyorsun, sonra toner tozu doldurup dilediğin kadar kullanabilirsin ben 2 senedir bu şekilde kullanıyorum, malzeme kalitesi dandik, ama işleyiş süper.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

En büyük sıkıntı kartuşlu ürünlerin kartuşu bittikten sonra dolum olmaması yada sağlıklı bir dolum olmaması...bu tür ürünlerde yeni kartuş almak gerekiyor ki çoğu zaman kartuş parası yazıcı fiyatına yaklaşıyor

Hem özgürlük hem de aşk bir arada olmuyor. Biraz paraya kıymalısınız.

Kurum dediğinize göre kalabalık bir ortam ve yoğun kullanım olacak

Biz çalıştığımız yerde xerox ve utax markalarını kullanıyoruz makina başına aylık çıktı ortalamaları bazen 30.000 sayfaya kadar çıkıyor.

Xerox pahalı ama kaliteli

utax ise ucuz ve kaliteli Utax ı gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu aksam aradım cihazı buldum canon mp serisi,sadece 230 tl ve yazıcının yan tarfında ayrı bir kartuş haznesi var,kartuşlar tüpler halinde ve şırıngayla cıkarıp yerınden dolduruyorsun.2 dolumluk renkli+renksiz mürekkep de 45 tl ye geldi.s

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.