Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Şasi Numarası Değiştirme

Önerilen Mesajlar

aldığın araba change ise gider ama elinin altından ozaman

????

ben geçici olarak el koyduğunu biliyorum akabinde suçu işleyen örgüt tespit edilir tespit edilene kadar yedi emine çekilir araç malı en son legal olarak üzerine geçiren kişiye soruşturmanın salihiyetinin ardından sorulur kusurlu malı kabul ediyormusun yoksa etmiyormusun eğer etmiyorsan devlet mağduriyetini gidermek için mağdur edenden tazminat talebinde bulunulacaktır(mahkeme kararı ile) bla bla bla...
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Daha önce bir konuda paylaşmıştım...Satışta benimde karşıma böyle birşey çıkmışı, noter em.müd. yönlerdirdi ve orada kontrol edip düzelmişlerdi.(baştaki sıfır rakamını yazmamışlardı.) Pek bir sıkıntı olmamıştı vakit kaybından başka.....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün emniyete gittim.Dernekten ek 1 almamı ordan da tespit için muyaneye gitmemi söylediler. Ek 1 i aldım sabah da muayeneye gideceğim.Ek 1 e 20 lira aldılar çok gibi geldi.

Benim arabadaki şasi numarası 17 haneli ruhsattaki 16 haneli.ruhsattan sorgulatınca 2 hasar ve birisi ağır hasar görünüyor. arabadakinden sorgulatınca yine 2 hasar ama tarihleri farklı ve ağır hasarlı görünmüyor.Bütün derdim bu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün emniyete gittim.Dernekten ek 1 almamı ordan da tespit için muyaneye gitmemi söylediler. Ek 1 i aldım sabah da muayeneye gideceğim.Ek 1 e 20 lira aldılar çok gibi geldi.

Benim arabadaki şasi numarası 17 haneli ruhsattaki 16 haneli.ruhsattan sorgulatınca 2 hasar ve birisi ağır hasar görünüyor. arabadakinden sorgulatınca yine 2 hasar ama tarihleri farklı ve ağır hasarlı görünmüyor.Bütün derdim bu.

Aracı kaçıncı sahibisiniz siz acaba var bi oyun bunda türk milletiyiz malum.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.