Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Kasko Saçmalığı

Önerilen Mesajlar

Merhaba ,

konuyu açma vaktiniz baya önce fakat derdinize bir iki açıklık getirmek isterim ...

Normalde anadolu sigorta ve allianz sigortadan , pert araçların kaskolarının üretilmesi pek mümkün olmamakta . Kullanılan sistemler genelde '' bu araç için poliçe üretilemez '' şekilde uyarı verir.

3 konudan yakalar sistem :

-plaka

-motor no

-şasi no

bunlardan biri dahi hasarlı araç havuzunda kayıtlı ise sistemler uyarı verir ve poliçe üretilmesine imkan tanımaz.

Geçen yıl sistemsel bir hata sebebi ile poliçeniz üretilmiş olabilir , olmaması gerekirdi yineliyorum ... Bu üretim , takip eden dönemlerde devem edecek anlamına gelmiyor , çok şanslısınız ki büyük bir hasar ile karşılaşmamışsınız , böyle bir durum söz konusu olsa idi baya başınız ağrırdı ...

Anadolu sigortadan öğrenmeniz gereken şey ; ilgili araca ait hasar kaydının hangi tarihte , hangi şirkette olduğudur ... Bu sonucu öğrenince muallakta kalmamış olursunuz.

Bu arada pert kaydı olan araçlara kasko poliçesi üretimi yapabilen sigorta şirketleri var . Ak sigorta ve zurich vs. biliyorum.

Aracınızın kasko teminatsız kalmasını tavsiye etmem açıkçası ...

:blush:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.