Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Far Sensörü Hava Iyice Kararınca Devreye Giriyor

emre mızrak

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

İşi ne yapsın diyorsun yani :)

Arabanın dili olsa sana daha ne istiyyonuz diycek sana. Onları yaparken aynı andada yanındaki bardaklıktaki kahvenide karıştırıp sesli komuttanda günlük gazete haberlerini okusun istermisin? :)

ford yazılımı open source yapsın gerisini ben yaparım :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Abi konuyu okumadan direk yorum mu atıyorsun :) Geç yandığı için şikayetçi sen nispet yapar gibi benimki erken yanıyor diyorsun :D

Gerçi opelin sensörleride gündüz gözü siyah brandanın altından geçerken dahi yanıyor :D

kerem bombayı patlatmışsın kardeşim :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Abi konuyu okumadan direk yorum mu atıyorsun :) Geç yandığı için şikayetçi sen nispet yapar gibi benimki erken yanıyor diyorsun :D

Gerçi opelin sensörleride gündüz gözü siyah brandanın altından geçerken dahi yanıyor :D

öylemi yapmışım valla dikkat etmedim ama dediğin gibi nispet yapar gibi olmuş :)

O zaman sizin sistem sağlam bendeki bozuk çok hassas :)

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

F2 de şikayetim vardı; özellikle aracı otm. konumda ve farları yanıkken park edince (gece eve gelince örneğin) sabah kontağı açar açmaz farlarda yanıyordu; sensör algılayana kadar sönmüyordu ve marşa farlar açıkken basmak mecburiyetinde kalıyordum.

F3 te kontağı açtığımda geceyse bile farlar hemen yanmıyor araç çalışınca yanıyor.

Ve zamanlama mükemmel bence tam yanması gerektiği karanlıkta yanıyor ve aydınlıkta sönüyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.