Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yuvana Hoşgeldin İmparator

Yusuf Çavuş

Önerilen Mesajlar

İmza hariç herşey tamam. İmza içinde yönetimin mazbatasını alması bekleniyor.

Çok güzel bir yapılanma var şu an GS de. Yönetim bu vizyonda devam ettiği sürece ilk dönemdeki Terim'i izleyebiliriz. Ben 2.dönemdeki başarısızlığının, bu gelişindeki başarısı için bir teminat olarak görüyorum. Zaten 3 yıllık anlaşma yapılmış sanırım. Hayırlısı olsun inş.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben Fatih Terimi hiçbir zaman GS de başarılı görmedim; ilk dönemi denilen ortasaha'yı hangi hocaya verseniz zaten süper oynarlardı, kaldı ki sahanın içinde Hagi gibi Futbolu yalamış yutmuş bir abileri vardı.

Fatih Terim başarılı bir hoca mı? hiç sanmıyorum ben bir derwall değil mesela.

Yine de hayırlı olsun Galatasaray camiasına.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir derwall değil, derwall olduğunuda iddia eden yok ama Fatih Terim başarısız demek çok objektif bir yaklaşım değil zaten. Daha iyi orta sahası olan takımlar neden başarılı olamadılar yada olamıyorlar peki. İsimler önemli değildir takımda, adı üstünde takım olabilmek bütün olabilmek önemlidir. Onuda Terim sağlamıştır zamanında. Son dönemdeki başıboşluğu giderecek, takımda birlikteliği, arkadaşlık ortamını sağlayacak vede Galatasaray ruhunu takıma kazandıracak, özelliklede mücadele gücünü, özgüveni aşılayacaktır. Futbolcularda yetenekli olursa ki alınacak oyuncular öyle olacak. Bu yönetim ile başarılı olacağına inanıyorum ben. Başarı için teknik adam tek etken değildir zaten. Yönetim,hoca,futbolcu, taraftar ve son olarakda biraz futbol şansı. Bu halkalardan biri eksik olursa olmuyor işte.

Ayrıca Milli takımı 96 da, tarihinde ilk kez avrupa şampiyonası finallerine götüren kimdi, kuralara son torbadan giren ülkemizi ilk torbalara taşıyan kimdi ? Terim bu ülke futboluna kazanmayı, özgüveni, başkaldırmayı, devlerle boy ölçüşebileceğimizi öğretti. Euro 2008 deki yarı final için ise bazıları gibi sadece şans yada gaz demek verilen emeklere yapılan büyük bir saygısızlıktır. Fiorentina'da yaptıkları, kısada sürede bile Milan'da ve İtalya'da büyük saygınlık kazanması ve hala o saygınlığını koruduğunu geçenlerdeki İnter-Milan derbisinde gördük. Galatasarayda 4 yılda yaptıkları ortada. Neden hala bu ülkede o kadar yılda bırak avrupadan kupa getirmeyi bir yarı final bile oynamayadı takımlarımız. Kim ne derse desin, Terim bu ülkenin şu ana kadar yetiştirdiği en başarılı teknik adamıdır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kupayı alan takım 4-5 yılın çalışması değilmiydi? :)

Terim'e başarısız diyen nadir kişiler varmış :naughty:

Yakup'cum işin özüne bakarsak o kupa aslında 7-8 yılın birikimi diyebiliriz. Çünkü Terim daha önce ümit milli takımla akdeniz oyunları şampiyonu olmuştu yılını tam hatırlamıyorum. Sonrada Euro 96 ya götürdü A milli takımı. GS ye geldiğinde ise, o ümit milli takımdaki gençlerin bi kısmı GS deydi, bi kısmınıda getirtti. Yani ümit milliden beri aynı hocayla beraber oynayan futbolcular, kaliteli yabancılarla birleştirildi. Hagi gibi bir maestro, popescu gibi bir sigorta, Tafo gibi panter ile. Terim de gerekli olan taktik, hırs, mücadele vs. verince. O alt yapının üzerine 4 yıl daha inşa ederek büyük başarı geldi. Nerdeyse 10 yıla yakın bir gelişimin sonucu olan başarıya bile şans, tesadüf dediler.

İşte o başarıdan sonra iyi yönetilmedi Galatasaray taki bugüne kadar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kupayı alan takım 4-5 yılın çalışması değilmiydi? :)

Terim'e başarısız diyen nadir kişiler varmış :)

Nadir değil merak etme; daha dün işyerindeki GS'li arkadaşlar Terim ile anlaşıldığını duyunca benimle aynı duyguları paylaştılar.

Neyse siz bu konuda fanatik davranıyorsunuz polemik yaratmak istemem.

Bana göre futbolu iyi bilen bir teknik direktör gittiği her takımı başarıya taşır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Umarım başarılı olur; ben birinci lig takımlarından hiçbirini tutmuyor olmama rağmen daha zevkli bir lig için çok sayıda takımın başarılı olmasını istiyorum; GS BJK FB TS Bursa sivas hepsi çok güzel kadrolar kursa bu sene FB ile TS nin yarışını 4-5 takım aynı anda götürse ne kadar zevkli bir lig izleriz değil mi.

Hadi GS yap sende birşeyler seneye lig tv alıcam :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.