Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

1,0 Eb Için Top Speed Denemesi

Guest Egemen Toksoy

Önerilen Mesajlar

1.6 tdci ile 215 i düzlükte rahat rahat görüyorum hatta dahada geçicek ama nedense 215 e gelince araba hız sabitleyici açmışım gibi yavaşlıyor.Dizelleri eski dizellerle karıştırmayın bence :)

İstenirse bu hafta balığa gidicem çeşme otoyolunda çekerim bir video ama radar cezası yersem siz ödersiniz :)

Abi gerek yok video çekmene :) Riske atma kendini bi iddaa pahasına :) beni şaşırtan şu teknik verisi 188-190 km olan bi araç nasıl düz yolda o hızlara ulasabiliyor ki? Hadi %5 sapma var 190'ı kadranda 200 olarak gösterdi, gösterir. Bu doğru bende denedim düz yolda 195-200 km max daha da ilerlemiyor zaten standartı bu :) Ha siz eğer rüzgarı arkanıza alıyorsanız düz yol sanıpta %3-5 lik eğimi gözle görmeniz zor gibi o şekil ulaşıyorsanız bişey diyemem :) doğrudur. Bu arada yanlış anlama yalan söylüyorsnuz demek istemedim sadece yoldaki, havadaki vs. koşulları duyularınızla kesinleştiremeyeceğiniz için o hızı görmeniz mümkün :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi gerek yok video çekmene :) Riske atma kendini bi iddaa pahasına :) beni şaşırtan şu teknik verisi 188-190 km olan bi araç nasıl düz yolda o hızlara ulasabiliyor ki? Hadi %5 sapma var 190'ı kadranda 200 olarak gösterdi, gösterir. Bu doğru bende denedim düz yolda 195-200 km max daha da ilerlemiyor zaten standartı bu :) Ha siz eğer rüzgarı arkanıza alıyorsanız düz yol sanıpta %3-5 lik eğimi gözle görmeniz zor gibi o şekil ulaşıyorsanız bişey diyemem :) doğrudur. Bu arada yanlış anlama yalan söylüyorsnuz demek istemedim sadece yoldaki, havadaki vs. koşulları duyularınızla kesinleştiremeyeceğiniz için o hızı görmeniz mümkün :)

Yok yok sen inan gerçekten yapıyor .....Tecrübe ile sabit......

Limit aşımları tehlikelidir.............

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

tabiki tehlikedir, kötü örnek olmak istemem sadece bazı arkadaşların illaki kafalarında çeşitli soru işaretleri vardır amacım; onları yavaş yavaş gidermek...Yoksa yanımda eşimle yaptığım bu süratle, övünecek biri değilim...Hız felakettir...O hızla giderken lastik patlasa kurtarırın yok hiç bir şekilde :aman:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

benim tdci ım bu araca hertürlü el sallar standard 109 ps ama egemene benden tavsiye basmasın (basıyorsada :smiley2k: ) farklı yollarda daha o ibrenin yukarı çıkacağını söyleyebilirim şu an 195 km/h max speed görmüş ben 200-220 derken ibre verisinden değil navigasyon verisinden bahsediyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1.0 Ecoboost'ta, 1.6 Ecoboost'ta oldukça iyi motorlar,

1.0 Ecoboost'a hastayım, haftada bir gün ford bayisine uğrayıp geldi mi diye soruyorum, teste çıkacağım, ama gelmemiş henüz.. Acayip merak ediyorum,

1.6 Ecoboost'tan ise şu an çekiniyorum, keza arabamı alalı 1 yıl olmadı, arabamdan soğumak istemiyorum. :D :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.