Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Kulaklık Önerisi

Önerilen Mesajlar

Naptın sen yakup akşama kadar iş çıkardın başıma :) Bak bak bitmez bunlar :)

Eyvallah çok teşekkür hemen başlıyayım bakmaya

Bunu al bunu

http://www.amazon.com/Sony-MDR-V6-Monitor-Series-Headphones/dp/B00001WRSJ

Gümrükte kalmaz..Türkiye'de kaç para bilmem de..Bunu al bak keyfine bana güven :yeah:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bunu al bunu

http://www.amazon.co...s/dp/B00001WRSJ

Gümrükte kalmaz..Türkiye'de kaç para bilmem de..Bunu al bak keyfine bana güven :yeah:

Ancak özel siparişle 1 ayda geliyormuş fiyatıda 250 300 tl civarı imiş :)

Şu anda türkiye çapında yokmuş.Diyorlar forumlarda

Denonda 550 tl :)

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ancak özel siparişle 1 ayda geliyormuş fiyatıda 250 300 tl civarı imiş :)

Şu anda türkiye çapında yokmuş.Diyorlar forumlarda

Denonda 550 tl :)

Dediğim gibi yurt dışından alabilirsin..O listedekilerin hepsi işini iyi yapar.

Sony ile Denon (yukardakiler) farkları şu

Sony izolasyon biraz daha iyi ses kötü

Denon ses kalitesi biraz daha iyi izolasyon kötü

Aralarında aman aman fark yok :yeah: Sony uygun fiyatlı bence onu al..sana alabileceğin link bulayım

Konfor ve malzeme kalitesi benzer..Buna göre seçimini yap abicim.

http://www.ebay.com/ctg/Sony-MDR-V6-Over-Head-Headphones-/114517867

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yazdıklarım uygun fiyatlı olanlardır..En iyisi süper'i değildir ama çok iyiler..

BUnların hepsi güzel fakat bunların çoğu stüdyo ve dj tarzı kulaklıklar.Müzik dinlerken muhteşem ses verdiklerine eminim fakat ben müzik dinlemek için akg340 kulakiçi kulaklık kullanıyorum çünki dışarıda veya dükkanda kulağımda koca kulaklıklarla gezmem pek hoş durmaz ki oldukça iyi bir sesi vardır.

Benim creative düşünmemin üç sebebi var birincisi ben bu kulaklığı geceleri oyun oynarken takıp kimseyi rahatsız etmemek için alıyorum ki belirttiğim gibi oyun oynarken kulanacağım için tercih ediyorum.

İKincisi bilgisayarımda anakartın ses kartını değil creative x-fi titanium ses kartı kullanıyorum dolayısı ile hem ayarlar menüsünün uyumluluğu hemde ses kartı ile kulaklıkların uyumu açısından.

Üçüncü sebep ise bu kulaklıkla beraber ayriyetten usb den kullanmak için ufak bir ses kartı da veriyorlar.Bu sayede sadece evde değil başka bir yerde dizüstü bilgisayarımdada bunu takıp hem daha iyi sese ulaşabilir hemde film falan izlerken anakartların üzerindeki uyduruk ses kartındanda kurtulurum :)

Sonuç olarak eğer oyun için değil sadece müzik dinlemek için bir kulaklık arasydım creative nin kulaklığına bakmazdım bile :)

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Madem creative'e şartlandın yaw bizi niye uğraştırıyorsun :D hey allammmmmm

O listeyi uzatabilirim istersen.

Ben başlığın başında bu kulaklıktan kullanan varmıdır diye sormuştum yakup sonradan aklımı karıştıran sensin :) Hatta almaya karar verdimde yazmıştım.Ama oyun için kullanılacak kulaklık tavsiyelerine açığım :) ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben başlığın başında bu kulaklıktan kullanan varmıdır diye sormuştum yakup sonradan aklımı karıştıran sensin :) Hatta almaya karar verdimde yazmıştım.Ama oyun için kullanılacak kulaklık tavsiyelerine açığım :)

180 lira az para değil ona vereceğine bunu al bari..

Sony MDR-XB700

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir kulaklığa 1500 tl veririm vermesinede bana kalacak ev bulursanız tabi :)

üstelik bu 1500 headphone fln da değil, bildiğin earphone.. kulakiçi.. ama rivayet edilir ki, 3000 USD verip alacağın müzik sistemleri kadar net ses alınabilirmiş. ama sonuç olarak kulaklık. değmez.. incecik bi kabloya bakar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.