Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Uzun Yola Çıkmadan Önce Yapılması Gerekenler

Sabri Özer

Önerilen Mesajlar

Onumuzdeki hafta gibi Istanbuldan Fethiyeye gideceğim. Yola cikmadan yapmam gereken şeyler nedir araçla ilgili ? :) Arabam imzamda yaziyor :)

Araçla ilgili değilde yolla ilgili bilgi vereyim..KGS kartın kırık olmasın, izmir aydın otobanında akşam saatlerinde alacak yer yok madur olursun :) sakar geçidinde yol çalışması var, balıkesir akhisar arasında yol çalışması var gece trafiği biraz yoğun oluyor, keyifli yolculuklar abicim....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sabri biz esimle anahtarın ikisini kullanıyoruz birbirimizden istemeyiz yani ikiside olsa arabada sikinti olmuyor inince birini bırakıp cikincada kitliyor...

3 kisi gidicez buyuk ihtimal 4. cunku benim araba icin fazla onlardan birinde kalicak yedek

izmirde mola verirsin.

Mola verilip gecicegim yerlerde yenebilecek seyleri arastiriyorum mesele çinede kofte yicem :)

-çilekli al yanına yolda nolur nolmaz torpido gözünde bulunsun..... :kıhkıh:

Tamamdir abi haklisin oda bir ihtiyac :D

90la falan gidiyim deme uykun gelir, 120 iyidir :)

Radar musade ettigince hizli gitmeye calisicam :)

Araçla ilgili değilde yolla ilgili bilgi vereyim..KGS kartın kırık olmasın, izmir aydın otobanında akşam saatlerinde alacak yer yok madur olursun :) sakar geçidinde yol çalışması var, balıkesir akhisar arasında yol çalışması var gece trafiği biraz yoğun oluyor, keyifli yolculuklar abicim....

Tesekkurler abicim dedigin yerlere haritada bir bakicam

önemli evrek ve kıymetli eşya (para k.k.)bagajda bir yere koy..üzerinde bir k.k. ve biraz nakit kalsın mola verdiğinde ve yakıt için durduğunda araç soyulmasını etkiler....

Dedigin gibi abi icimizden birini kasa yapicaz ona atiyorum 50ser lira vericez harcamalari ordan yapicaz :yeah:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kaporta , kaput koruma konusuna bende karşıyım. Koru koru nereye kadar. Öndeki araçların , özellikle kamyonların dibine girmemek iyi bir tespit. Hayatta arkasından gitmeyeceğim iki araç vardır , biri beton mikseri diğeri çöp kamyonu. Hemen şerit değiştirir , mümkünse araya başkalarını alırım :)

arif tüysüz tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

evet canım Çinede ben hep orda yerim güzeldir...kaşarlı pideleri ile...birlikte ooohh götür...sahibine deki bizi Necabettin agbi gönderdi o anlar...

Tamam soylerim bakalim ne cevap alicam kim o ya derse senin ismine basvurucam yuksek musaadenle :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yok beni tanımazlar ama onu tanırlar sen merak etme....o da senin siklette biri zaten sen söle bişi olmaz Çineden Necabettin agbi gönderdi bizide obilir...okke...o tavsiye etti selam söyledi de...o kadar yada tanımazlarsa beni ara ben konuşurum onlarla olummmm merak etme....

Tevfik Bardakçı tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yok beni tanımazlar ama onu tanırlar sen merak etme....o da senin siklette biri zaten sen söle bişi olmaz Çineden Necabettin agbi gönderdi bizide obilir...okke...o tavsiye etti selam söyledi de...o kadar

Tamamdir abi :) yolculuktan ufak kareleri burdan paylasirim ;)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla ben öne maske yaptırttım 130 TL ye..Mis gibide oldu...Ankaradan Bodruma geldim şu an onde takılı maske..Yatağan Milas arası yol çok kötüydü..Acayip işe yaradı...Sen arabaya sokulmasanda seni sollayıp geçen gelip giriyor önüne... Çatır çutur taşları fırlatıyor maske çok işe yarıyor,tavsiye ederim ...Focus 3 ün önünün yapısından sanırım ön kaput çok taş alıyor haberinizde olsun beyler !!!

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla ben öne maske yaptırttım 130 TL ye..Mis gibide oldu...Ankaradan Bodruma geldim şu an onde takılı maske..Yatağan Milas arası yol çok kötüydü..Acayip işe yaradı...Sen arabaya sokulmasanda seni sollayıp geçen gelip giriyor önüne... Çatır çutur taşları fırlatıyor maske çok işe yarıyor,tavsiye ederim ...Focus 3 ün önünün yapısından sanırım ön kaput çok taş alıyor haberinizde olsun beyler !!!

şeker kırmızı zoro yollarda :D
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.