Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

34 Gt 5364 Dış Çalışmalara Devam Rs Spoiler

Önerilen Mesajlar

Şimdi 9 numara oldu işte birde jant kaldı :) abartmadan tabi o da :yeah:

Güzel :nazar:

zamanla yakup kısmet imkan meselesi

Tebrikler, pek güzel...

Bence en önemli eksiği 2.5L 300 PS motoru.

vay cem abim nasılsın

haklısın ama makyajda bi yere kadar :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aletler güzel ya kısmet 50 sene sonra rs bulursam alıım :)

:D

Ah be abi..

İngiltere gibi olsa.. :)

biz motor bulalım.adamlar motor üstünde oynasınlar.. :)

erkan ankarada çıkma st ön tampon yada sıfır  bakıyorumda varmı bldiğin eş dost ist de bi kişi satıyo cıkma onunlada anlaşamadık  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ercan bey  ankarada http://www.fiftytuning.net/  diye bir yer var belki biliyorsunuzdur araştırdığım kadarıla en hesaplı orası veriyordu , belki size yardımcı olabilir

çok teşekkür ederim ümit bey yardımlarınız için benim spoileri zaten fifty den getirtmiştik 1.5 sene önce ben yine burayada bakıyım anlaştığım adam yamuk yapıyo gibi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

4M3OCWu.jpg

MGax4Oe.jpg

arkadaşlar cadence amfi aldım kendimce artık sona doğru gidiyorum  cadancenin yeni cıkan anfisi google'da bile cıkmıyor şimdilik yarında kapılara 115 rmslik midleri giriyorum dahada artık tesisat  serüvenimi bitirmek istiyorum :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 2 ay sonra...

merhaba arkadaşlar focusu sattım 1 aydırda bu aracı aldım şimdi bir yarışmaya katıldım  sizlerden ricam

RESİME TIKLAYIP MEGUİARSIN SAYFASINDAN BEĞENİN NE KADAR BEĞENİ OKADAR BİRİNCİLİK :))

ARKDAŞLAR MEGUİARSIN YARIŞMASINA KATILDIM SADECE BEĞENMENİZİ RİCA EDİYORUM  BAKIP GECMEYELİM NE VERİRSEN ELİNLE O GİDER SENİNLE :))))))

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=640303166007818&set=a.490048281033308.107544.481353801902756&type=1&theater

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.