Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

34 Gt 5364 Dış Çalışmalara Devam Rs Spoiler

Önerilen Mesajlar

bak işte abi bu son yaptığın çok güzel olucak içine 3lü led döşe süper olur.

spoiler ise biraz abartı olmuş arabanın jantları yayı tamponlar marşpiyelleri vs orijinal bence bu taktığın spoiler biraz abartı fakat çirkin demiyorum emegine saygı :) onun yerine daha zarif ince bi spoiler bulabilirdin eğer ilerde tampon jant değişimi düşünüyosan güzel olur :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bak işte abi bu son yaptığın çok güzel olucak içine 3lü led döşe süper olur.

spoiler ise biraz abartı olmuş arabanın jantları yayı tamponlar marşpiyelleri vs orijinal bence bu taktığın spoiler biraz abartı fakat çirkin demiyorum emegine saygı :) onun yerine daha zarif ince bi spoiler bulabilirdin eğer ilerde tampon jant değişimi düşünüyosan güzel olur :)

bu aralar yay bakıyorum ama orjinel janta basıcam arabayı da ne almam lazım onun için konu acıcam zaten şimdi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

Abicim nereden istersen oradan ama şöyle tavsiye verebilirim

http://photobucket.com/

sağol :)

lcyq0LY.jpg

nIJEDqr.jpg

vpWQ4DZ.jpg

4ylkLpR.jpg

Abicim nereden istersen oradan ama şöyle tavsiye verebilirim

http://photobucket.com/

yakup organizazyon yokmu bu aralar buluşma kahvaltı falan 1 sene olacak hairan geldi :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

herkese merhaba arkadaşlar hk blow off sqv 4 taktırmayı düşünüyorum piyasada yan sanayi üniversal olanları var gerçek hks yi nerden alırım fiyatı ne kadar ve taktıran arkadaşlar sıkıntı yaşıyormu istanbulda güzel montajcı varmı focus 1.6 tdcı 109 hp aracım bu beni kime yönlendirirsiniz birde focusa takan arkadaşlar varsa istanbulda aracını görme imkanım olabilirmi herkese teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.