Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

34 Gt 5364 Dış Çalışmalara Devam Rs Spoiler

Önerilen Mesajlar

merhaba arkadaslar forumda ve istanbul buluşmasında beni ve aracımı çoğu kişi kişi biliyordur şimdi dışa calışmaya basladım ilk olarak rs spoyler ile başaldım resimdeki spoyler astarsız ve boyanmamıştır diğer çalışmalarım bu konudan takıp edebilirsiniz

TmpsV.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaslar fiber 2 parçadan oluşuyo ama çok işciliği var su fiskiyesi yaptırması baya uzun tutcak tek sıkıntı olarak düşündüğüm benim ses tesisatından dolayı spoyleri fırlatmasın önelemek için ne yapabilirim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sağol abi teşşekkürler içini uçak gibi yaptık tuşlar falan yavas yavas bunuda havalandırırı artık :)

Bunu taktıktan sonra yanlarada açılıp kapanan kanat taktınmı köprü yinemi tıkalı aç kanatları boğazı seyrede seyrede in hazerfene :)
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İşin şakası bir yana bu rüzgarlığı uygun açı ve doğru şekilde yerleştirmeyi başarırsan.Pİyasadaki gibi sadece görüntü amaçlı bir spoiler olmıycağı kesin.

Yüksek hızda arabanın kıçını yere basar bu rüzgarlık.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İşin şakası bir yana bu rüzgarlığı uygun açı ve doğru şekilde yerleştirmeyi başarırsan.Pİyasadaki gibi sadece görüntü amaçlı bir spoiler olmıycağı kesin.

Yüksek hızda arabanın kıçını yere basar bu rüzgarlık.

orjinel kalıptan iyi çıksın diye başaldık abi 10 gündür bekledim hep bakalım sonuc ne olacak bende cok merak ediyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

orjinel kalıptan iyi çıksın diye başaldık abi 10 gündür bekledim hep bakalım sonuc ne olacak bende cok merak ediyorum

Yerleştirme işini profesyonel birilerine yaptır ki yaptığın zahmete değsin.Sadece görüntü amaçlı değil işede yarıyan bir parça olsun
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.