Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

İnternetime Dokunma! Sansüre Hayır!

Önerilen Mesajlar

En azından önüne gelen kanun tekliflerini açıp anayasaya uygun mu değil mi kontrol ediyordu; uygun değilse geri çeviriyordu.Şimdiki gibi getirin imzalayıp göndereyim felsefesi yoktu.

Halka daha yakın eve halkın vergileri ile geldiği gün bütün çankaya köşkünün eşyalarını atıp yenisini aldı.

Bende cebime daha yakın buluyorum kendisini.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi ben ne dersem deyim yanlış anlaşılacak. Akp sempatizanı zannedeceksiniz. En iyisi susmak ve siyasete girmemek.

Tek bir örnek ve cevap vericem başkada bu konu hakkında yazmıycam. En çok oy alan rektörü değil kendi istediği rektörü getirmesi gibi basitinden bi örnek. Adalet bu olsa gerek. :(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Devlet Büyük bir Grubu Karşısına aldı...Bizi bir güzel rezil etti akepe...teşekkürler

Türkçesi

Türkiye vatandaşlarına:

Biz Anonimiz.

Geçtimiz yıllarda Türk devletinin YouTube, Rapidshare, Fileserve ve binlerce başka siteye sansür uyguladığına şahit olduk. Bunun en güncel örneklerinden biri Google servislerine yönelik yasaklamalardır. Bu sansür uygulamaları affedilemez.

Internet isteyen herkesin devlet müdahalesinden korkmadan özgürce bir araya gelerek tartışmalara katılabileceği, bilgi paylaşımında bulunabileceği bir platformdur.

Biz, Anonimler, sessiz kalıp bunun unutulmasına izin vermeyeceğiz.

Türk insanının yanında devletin sansür saltanatına karşı omuz omuza savaşacağız.

İnterneti özgürleştirmek için ne yapabileceğimizi tartıştığımız IRC kanalında bize katılın:

http://chat.mibbit.com/?server=194.8.74.43&channel=%23opTurkey

(server: irc.anonops.li, kanal #opturkey)

Türkiye vatandaşları: Anonim şimdi sizin yanınızdadır.

Türkiye Devleti: Bizi bekleyin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 7 ay sonra...

Şimdiye kadar sınır yoktu, bugün sınır geldi bana, site altı BAR kısmında bile koruma uyarı geliyor...

Vay anasını yaa..Ne haldeyiz

Aile paketine kim soktuysa bizi artık !!!!

3G İLE bağlatı yaptım ancak gördüm bar sistemimizi..Yok artık yaa..

di-BA31.png

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.