Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Tavan Kaplama

Önerilen Mesajlar

Ne zamandır düşünüyorum ama bir türlü cesaret edemedim.

Aracım beyaz renk ve ben tavanını siyah parlak folyo ile kaplatmak istiyorum.Daha önce hiç bir aracımda böyle bir şey yapmadım çünki ilk defa beyaz renkli bir aracım var ve bu siyah tavan beyaz renklere çok yakışıyor.

Bunu daha önce yaptırıp memnun kalan yada şikayetçi olan varmıdır içinizde?

Tek kötü yanının yazın daha fazla sıcaklık çekicek olması diye biliyorum ben.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gümüş gride görmüştüm bikerede çok beğenmedim çok sakil duruyo bence çünkü tavanda sağda solda iki tane siyah plastik yol var tavana o ne derler bavul falan koymak için işte onlar yüzünden çko güzel durmuyor bütünlük olmuyor Vw grubuna yakışıyo bence sadece Alman tayfa işte :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yaptır işte canım, bizde görelim..Bişey olmaz :D

Yako arabayı altın sarısına kaplatayımmı diye sorsam onada yapta görelim yazarsın senin arabada varmı tavan kaplama :)

Uzun vadede tavanın boyasını bozduğunu falan söylüyorlar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gümüş gride görmüştüm bikerede çok beğenmedim çok sakil duruyo bence çünkü tavanda sağda solda iki tane siyah plastik yol var tavana o ne derler bavul falan koymak için işte onlar yüzünden çko güzel durmuyor bütünlük olmuyor Vw grubuna yakışıyo bence sadece Alman tayfa işte :D

Peki o parçalarıda çıkartıp onlarında üstünden geçirsek kaplamayı :huh: ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ruhsata işletmek gerekiyor diye biliyorum + sıcaklarda tavana yumurta kırıp pişirebiliriz :kıhkıh:

Focus 3 gri araçta gördüm 1 kez carbon çektirmiş yorumumu sorcak olursanız : orjinal halini tercih ederim beyaz hakkında bilgim yok ama ^_^

Birde işin ruhsat kısmı var değilmi polisler tavan için sorun çıkarmıyorlar diye duymuştum ama emin değilim. ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.