Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Hayatım Yalan.....

Tevfik

Önerilen Mesajlar

kasalardaki e büyük yalan ve sonrasında yaşanan pişmanlık neden dedim neden ve tümgün kendini kötü hissettiren o kelime...YOK...

beyfendi 16.50 hiç bozugunuz varmı...

YOK..

anladım...teşekkürler...

dışarı cıkarsın yada YOK dedikten sonra hatırlarsın birsürü bozgun oldgunu ama demişidir artık geriye dönemezsin...kasadan ufak adımlarla ilerlersin bozukluklar şıkırdamasın diye..tümgü kasiyer kızın gülyüzü aklıdadır...beyfendi bozugunuz varmı sorusu..kendii kahredersin YOKKKKKKK dedim niye niye diye...çok pis iştir..bu durum... :smiley2k:

böyle şeyler için üzme abi kendini... yoksa yoktur... sen gittikten 2 saniye sonra unutuyor zaten seni ^_^

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 senedir zıpkınla balık avı ile uğraşıyorum hayatımda bir kere balık vuramadığım bir avda balıkçıdan balık aldım oda daha hanımla yeni nişanladık kayınpederden zar zor izin aldık.Sabah erkenden balığa gidicez gönülde gelsin sabah erken alayım hem söz balıkta getiricem baba deyip söz vermiş bulundum :)

Sonuç olarak akşama balıkçıdan 7 tane balık alıp onları elimdeki şişle muhtelif yerlerinden delerek evet buyrun baba getirdim balıkları dedim yaptık yiyoruz.

Sonra ben hanıma ya kaç balık vardı diye sorma gafletinde bulundum oda bana 7 tane almıştık ya :) deyince kayınpeder sofradan kalkarken kesene bereket damat deyip sofradan kakmıştı :)

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
  • Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu cok komik...gerçek bir olay...

kemeraltına gitmiştim...süslü püslü...birisi bi omuz koydu...yavaş kardeşim dedim...

noldu birader...dedi..

noldusu varmı...dedim sen benim kim oldugumu biliyormusun..

yoooo dedi lavuk kimsin...

kimsesizim dedim güle güle gittim..... :kıhkıh: :kıhkıh: :kıhkıh: :kıhkıh: :kıhkıh:

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 senedir balık avı ile uğraşıyorum hayatımda bir kere balık vuramadığım bir avda balıkçıdan balık aldım oda daha hanımla yeni nişanladık kayınpederden zar zor izin aldık.Sabah erkenden balığa gidicez gönülde gelsin sabah erken alayım hem söz balıkta getiricem baba deyip söz vermiş bulundum :)

Sonuç olarak akşama balıkçıdan 7 tane balık alıp onları elimdeki şişle muhtelif yerlerinden delerek evet buyrun baba getirdim balıkları dedim yaptık yiyoruz.

Sonra ben hanıma ya kaç balık vardı diye sorma gafletinde bulundum oda bana 7 tane almıştık ya :) deyince kayınpeder sofradan kalkarken kesene bereket damat deyip sofradan kakmıştı :)

offf ya suyu fıskırttım bogazıma kactı.......fıkra gibi... :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Elbette çok daha deneyimli abilerimiz vardır ama şu hayatta öğrendiğim birşey var ki,

Kadınlar, erkeklerin söylediği bir yalanı çok nadiren yutarlar. Geri kalanlar yutmuş gibi göründükleridir.

bu da senin yalanın....dolanın.... :pist: ikna etmek illüzyondur...sen yapamıyorsa napayım...öykülerindeki kahramanlara çektiriyorsun sende... :kıhkıh:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Elbette çok daha deneyimli abilerimiz vardır ama şu hayatta öğrendiğim birşey var ki,

Kadınlar, erkeklerin söylediği bir yalanı çok nadiren yutarlar. Geri kalanlar yutmuş gibi göründükleridir.

Doğru tespit.

Hayatımdaki kadınlara (Annem-Ablam-eşim) ne zaman bir yalan söylemeye yeltensem ya işim rast gitmemiştir yada bir şekilde ortaya çıkmıştır.

Bu yüzden bu konu başlığına yazacak pek bir şeyim yok benim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Doğru tespit.

Hayatımdaki kadınlara (Annem-Ablam-eşim) ne zaman bir yalan söylemeye yeltensem ya işim rast gitmemiştir yada bir şekilde ortaya çıkmıştır.

Bu yüzden bu konu başlığına yazacak pek bir şeyim yok benim.

İlla eş dost olacak diye bişey yok canım :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bira?

Aydın ferhatta geleyim diyor ikigündür koşturuyorum onun için hem laptopun içindekileri dökücem bugün kablosunu getirmemişim...sende gelirken getir ne istiyorsa sömürebilirsin...ama haftasonuna dogru bakalım derim...kordonda biryerde buluşalım biraz içeriz süper olur....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.