Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Mini Kaza Sonrası Kaskosuz Kaporta onarımı hakkında

Alper E.

Soru

Geçen gün aracı pedere vermiştim Düzce'de şantiyede bir iş için. Araç park halindeyken kamyon veya yüksek bir araç geri geri yanaşırken tam Ford ambleminin üstünden benim kaputu ezmiş ve kaçmış. 2 ayda 2. kazam oldu. İlkinde de park halindeyken kapıya çarpmışlardı. İşin kötüsü babam orda farketmiyo durumu Ankara'ya dönüp işyerine park edince gördük. Hemen aradık şantiyedekileri ama üstüne alınan olmadı tabi. Kaskoyu bozmadan yaptırmaya kalksam sizce kaça mal olur? Kaput değişmesi gerekir mi?

IMG_2696.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Çoğu usta'' ben bu rengi tuttururum lokal boyarım'' demek istemez.Parlaklığı,portakallığı,tonu,metalikliği,gölgelenmesi üstüne birde lokal boyama zorluğu olduğu için düzeltme+boyama için 400 TL ye kadar verilir işin ehline. Kimi usta ''tuttururum sıkıntı olmaz,biz neleri boyadık, beni hangi servisler çağırdıda gitmedim'' ayağı yapacak. Ama tutturamayacak :D

Kimiside belli olmaz diyecek.Tutarsa tuttu tutmadıysa belli olmaz demiştim diyecek..Yetkili servisteki ustada iyi değilse isterse Türkiye'nin en başarılı Ford servisi olsun yine boyanamayacak.

Lafın kısası çevrenizden,ordan burdan iyi usta sordurun.Referansı iyi olan ustanın işide iyidr bence.Geçmiş olsun...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bu kadarcık hasar için sıkmayın canınızı.Sacı yırtsaydı kaput değişecekti komple boyanacaktı.Kaputun sıfırı boya hariç 750 TL civarlarında.Boyasınada 300-400 verecektiniz.Boya tutmadığı taktirde çamurluklarla olan renk farkı yüzünden çok sırıtacaktı,her baktığınızda lanet olsun diyecektiniz :D

Şimdi tutmasa bile ufak bir noktada tutmayacak :) Fotoğrafını saklayın.Yarın öbür gün satarken gösterirsiniz ufak şeyden boyandı lokal olarak diye.Bizim millet takıntılı boyaya malesef.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Evet arkadaşlar bugun sabah aracımı teslim aldım. 3 işgünü sürdü. Kaput komple değişti. Renk farkı hiç yok gayet güzel iş çıkarmışlar. Yada benim gözler anlamadı. Kaskoyu bozup yaptırdım faturası ne kadar tuttu göremedik. Bilgisayarlarında sıkıntı vardı bakamadılar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Evet arkadaşlar bugun sabah aracımı teslim aldım. 3 işgünü sürdü. Kaput komple değişti. Renk farkı hiç yok gayet güzel iş çıkarmışlar. Yada benim gözler anlamadı. Kaskoyu bozup yaptırdım faturası ne kadar tuttu göremedik. Bilgisayarlarında sıkıntı vardı bakamadılar.

geçmiş olsun...beterinde korusun....salla şimdi....bak keyfine....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.