Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Tüm Focus1 Teyplerinin Key Kodu Bulunması.

Şükrü Abay

Önerilen Mesajlar

• 4 hafta sonra...
  • 5 ay sonra...
8 dakika önce, Fatih Alpdoğan yazdı:

Benim 2009 focus aracımın kutup başı çıkması sonucu radyo gitti ve şifre istiyor servis 70 lira fiyat istedi lütfen bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim

Üyeliğiniz kurallarımıza uygun değil hala, mesajlar böyle devam ederse üyeliğiniz askıya alınacaktır, bilginize.

Ayrıca V koduna sahipse %99 biz bulamayız,ücreti ödemek zorundasınız servis olmasa da. Farklı servislere uğrayın mümkünse indirim isteyin vs vs. Aramızda bu işi yapan yok özetle. (Görünen o)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Arkadaşlar bir double denemek için teybi söktüm. Tekrar takdığımda code sordu. Güneşliğin arkasında yazan codu girdim kabul etmedi. Farkettim ki teyp seri numarası farklı. Sanırsam ya teyp yada güneşlik değişmiş benden önce. Code konusunda yardımcı olabilirmisiniz. V046284 seri numarası

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
3 saat önce, Orhan Yılmaz yazdı:

Arkadaşlar merhaba aracımın akü başlıklarını sökmek zorunda kaldığım için teyp kod istiyor araçta hiç biryerde yazmıyor yardımcı olabilirmisiniz seri no M367122

4519

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.