Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

1970 Hemi Challenger 426 R/T &1969 hemi Chager 440 R/T

Ogün Özemre

Önerilen Mesajlar

bu arabalara hastayım abi :yeah: geçen ışıklarda bunlara benzer vardı bi tane beyaz renk. 2 şerit halinde mavi çizgi çekmişler üstüne. bir kalktı arkama döndüm noluyor diye abartmadan söylüyorum eski ford kamyonlardan daha fazla ses çıkıyor ve egzos sesi değil sadece motor sesi ve çok çok güzel hoş bir sesti :) Kalkıp kaybolduğunda öteki arabalar yeni kalkıyordu. Kaç motor 8 silindir heralde çok merak ettim markasını modelinide bilmiyorum. Ama gerçekten mükemmeldi :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Estağfurullah uğraşmak olarak düşünme :yeah:

Takıntıdır bende biraz Amerikan otomobilleri :) Neyse daha model göstermicem önü biraz daha yuvarlaksa buick skylark olabilir :D

bunların V8 olanlarının hemen hemen hepsinde 350 V8 (5700cc) makina bulunur. ama net bi güç söyleyemem 190 hp den başlar 400 hp lere kadar 20 küsür değişik specte GM 350 V8 makina var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.