Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Sw Testi (8. Etap)

Önerilen Mesajlar

Genel olarak olumlu yorum yapılmış. Yol gürültüsü konusunda ufakta olsa ipucu var. Yol sesi alsada rahatsız edici düzeyde değil demiş. Hemde SW olduğu halde gibi de bir ifadesi var. Test olumlu. Zaten ülkemizde düzgün ve uzun soluklu tek otomotivle alakalı program diyebilirim 8. Etap için.

Buyrun keyifli seyirler.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Titanyum da start stop var demiş. Test aracı eski mi ? 4:05 sn de büyütüp bakarsanız vitesin önünde start stop tuşu göremedim. 4:48 de de yok. Park sistemi düğmeleride yok

Engin Uzunoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Paylaşım için teşekkürler

Test'e alındı :yeah:

Start-Stop mu varmış :D:P ehehe Maalesef yok canım, o dediğin power button.... :yeah:

Yav konu açmaya korkar oldum yemin ederim. Bu konuyu açıncaya kadar 5-6 dk nereye açsam diye araştırdım.

Eksik araştırmayla açılan konunun kurulumuzca Testler&Karşılaştırmalar&İncelemeler bölümüne taşınmasına oybirliğiyle karar verildi.

:D :D :D

Olsun. Sizi uğraştırıyoruz birazcık ama konuların doğru yerde olması lazım tabi.

Teste gelecek olursak Bu adam hep klasik cümleler kullanıyor doğru ama en azından o cümleleri kullanıyor, bir şeyler söylüyor. Başka adam akıllı bu işi yapan da yok.

Bu arada Arabam.com du galiba ileriki dönemlerde (yakın bir dönem galiba) Focus, Civic ve Jetta karşılaştırması yapacakmış. Bu testi de merakla bekliyoruz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ümit test işine de adım atmayı planlıyoruz :D kamera aldık mı tamamdır :):zha:

Engin abi bu test aracı bildiğin üzere tüm dergi ve basın'a veriliyor (geçen ay veya 2 ay önce idi gelişi) yani araba yeni, bilgi eski...Buton ile karıştırmışlar :) belli.

çünkü start-stop tüm tdci'larda vardı 95'lik dahil.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ümit test işine de adım atmayı planlıyoruz :D kamera aldık mı tamamdır :):zha:

Engin abi bu test aracı bildiğin üzere tüm dergi ve basın'a veriliyor (geçen ay veya 2 ay önce idi gelişi) yani araba yeni, bilgi eski...Buton ile karıştırmışlar :) belli.

çünkü start-stop tüm tdci'larda vardı 95'lik dahil.

Ses sitemleri test ini bana bırakın ne kadar parazit yada uyduruk ses varsa bulayım :)
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar gece ışıkların yetersiz olduğunu söylemiş ama ben arabamın gece ışıklarına resmen bayılıyorum ve yetersiz falan da değil.

Birde sürdüğü araba tit-x kaç adet renk kombinasyonu var..

Sanırım genel mavi'den hoşlanmıyor eleman

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Vites için otomatik vites konforu demiş ya :) 6 vites şehiriçinde sürekli değiştirmek istiyor. 6.vites ancak 85km civarı kullanılabiliyor. Yoksa titriyor. Benzinli turboda 60km/h civarı altıya takabilirdim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Birde sürdüğü araba tit-x kaç adet renk kombinasyonu var..

Sanırım genel mavi'den hoşlanmıyor eleman

2005 model focus 2 yemyeşil renk iç ışıklandırmayı vericen buna.Arabam çok güzeldi ama aldığımdan satana kadar o yeşil göstergelerden nefret ettim.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Vites için otomatik vites konforu demiş ya :) 6 vites şehiriçinde sürekli değiştirmek istiyor. 6.vites ancak 85km civarı kullanılabiliyor. Yoksa titriyor. Benzinli turboda 60km/h civarı altıya takabilirdim.

Uzun yolda demiş :yeah:

Test'de ki 2. hata ise diz mesafesi (Tüm karoserde mesafe aynı) Baş hariç tabi :yeah:

5K - 4K - SW

FocusClubTr--1340663814.png

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2005 model focus 2 yemyeşil renk iç ışıklandırmayı vericen buna.Arabam çok güzeldi ama aldığımdan satana kadar o yeşil göstergelerden nefret ettim.

2.5 güzel mesela, Mavi renkler; abd ford tadında :yeah: bende kırmızı beyaz taraftarıyım ama f3 mavisi de güzel, TFT ekranlar ile daha da uyumlular.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Uzun yolda demiş :yeah: Test'de ki 2. hata ise diz mesafesi (Tüm karoserde mesafe aynı) Baş hariç tabi :yeah:

Uzun yol kısa yol 85km/h sonrası 6ya atmak mümkün altında titriyor, gaz tepkisi zayıf.

Engin Uzunoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.