Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus Direksiyon Soyulması

Şükrü Abay

Soru

İyi Akşamlar;

Arkadaşlar aracım 104bin kmde olmasına karşı direksiyonda hafif hafif soyulmalar oluşmaya başladı. Bimiyorum bu güneşten mi oldu kullanımdan çok mu sıkıyorum :)

Rahatsız edici bir durum.

Direksiyon kaplama olarak önerileriniz nelerdir ?

Teşekkürler..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Haklısınız, Türkiye'de boya sıkıntısı var.

Ama bi nevi de haklı boyasız temiz araca binmek istiyorlar.

Mesela arabayı almadan önce 2002 Golf Gri bir araç vardı Primline Güneş yanığından dolayı komple boya var diyordu.

Ya akıl var mantık var 2002 Golf Birde renk Gri nasıl güneş yanığı olacak yaa keriz arıyolardı.

Böyle sorunlarda çıkıyor :)

Bende hep hatasız araca binmek istiyordum baya uğraştım. Boyasız,değişensiz bir Focus aldım. Hafif maaliyeti biraz fazla oldu ama hatasız işte :) (18.000)

O direksiyon işini yaptırdıktan sonra arka camlara perde taktırmayı düşünüyorum.Focus'larda güzel duruyor :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

2010 yılında gördüğüm 2005 model model renault megane tavanda ve arka çamurluklarda vernikler atmıştı.Maximum 6 yıllık araç sonuçta.Tavan,arka çamurluklar boyanacak kesinlikle.Renk uyumu ve diğer parçalarında temizliği için komple boyanırdı o araba.Baksanız orjinal boyası üstündeki yani sonradan yapılan bir boya değil ama olabiliyor böyle.

Çok Golf gördüm kırmızı renk 2006-2007-2008 verniği atmış.Meğersem kırmızı renkte sorun varmış vw de..

Ufacık çizilir boyanır,sürtülür boyanır.Benim için şasesi önemli dış kaportadansa.Yürüyeni önemli,motoru önemli.İsterse tavanı değişmiş olsun.Yeterki yolda rotu çıkmasın,motor arıza vermesin,motor kulakları kasmasın şaselerin eğrikliğinden dolayı.Gerisi boş benim için.

Arkadaş çevremde boyasız araba alma taraftarı.Ama yolda kaldıklarında arayınca beni ' kaportacını ara bakar' diyorum dalga geçiyorum..Alırken bir baktır arabanın mekaniğine.Yok ama millet kaporta hastası.Boyası olmasın,değişeni olmasın :D

Değişeni olsa daha iyi.Parçayı düzeltmektense değişmesi daha iyi bence.Değişeni var diyen satıcıdan araba alınır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Benim direksiyonda marmaris sıcağına dayanamadı, hepsiburdadan alacam ama arkadaşlar bizim focus 2.5 direksiyon çapı nedir bileniniz varmı..Ha bu arada araç 64000e geldi deri direksiyon sol avuç içinden soyulmaya başladı :blink:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bu konu 1 kez daha tartışılıp öneride bulunuldu , araştırsaydınız sizin için daha iyi olurdu.. ( Forum arama Butonu )

Genelleme olarak deri kaplatılması önerilmişti.(kalıcı çözüm için)

Tanesi 10 tl iken 50000-60000 km de bir her defasında ortalama 150 tl vermek istemiyorum...sadece bu linkteki kılıfın benim direksiyona olup olmayacağına emin olmak istiyorum..

http://www.hepsiburada.com/liste/automix-soft-touch-direksiyon-kilifi-koruyucu-lux-siyah-beyaz-dikis-12742/productDetails.aspx?productId=otsv1002700004336&categoryId=20024867&SKU=OTSV1002700004336

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.