Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Günün Yemeği :)

Ahmet A.

Önerilen Mesajlar

Tabağı niye taşacak kadar dolduruyonki ye doymazsan bi daha al yav sankim başka vermeyecekler sankin hiç kuru yemiyon[emoji12] [emoji12] [emoji4]

Tabağı ben neden dolduruyum ki? Bekar mıyım ben? Yoksa sizin evde bunları senmi yapıyorsun :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben arabaya hatun eve alır. Yoksa sizin evde senmi alıyon örtü dantel oya felan.

Anaaaaammmm [emoji33][emoji33][emoji33][emoji33][emoji33][emoji33][emoji33][emoji33]

Adaş valla sağlam gol yedin

Arabaya trilyonlar harcayacağına eve bir masa örtüsü al :):aman:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ondan sonra dayak yedim, sopa yedim, evden kovuldum. Eve de al ne var. Belki yengenin parası yok. O kadar uçağın var...

Yav siz de hemen inanıyonus ha.Hiç aklınız kesiyomu hatun bana elini kaldırabilir mi? Neden elini kaldırsın merdane varken demi ama. :)

Anaaaaammmm [emoji33][emoji33][emoji33][emoji33][emoji33][emoji33][emoji33][emoji33]

Adaş valla sağlam gol yedin

Gaza getirme len Serdar ımı.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence şöyle oldu dogan abi araba için far yaptiracagini yengeye ağzından kacirinca yenge Yeğenimi de alip annesine gitti dogan abide iki gunde bi kuru arti tursu paylaşıyor ya onlarda konserve fazla alinca bozulmasın diye hepsini açıp tabağa döküyor. Nasıl tespit ama

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.